Tır yükleme rampaları

Menteşeli ,  seyyar , dik , tır , forklift  yükleme  pampası


Menteşeli  tır yükleme  rampaları , fabrika veya depo içinde  rampa yeri hazırlanmış, zemine gömülerek gizleneblen sistemlerdir.  Bu sistemler   motorlu hidrolik sitelerdir.

menteşli  tır yükleme rampaları,  fabrika veya depolarda  forklift  yolu ile tır  arasındaki  yükseklik farkını  ayarlamak için kullanılan sistemlerdir.  menteşeli rampalar  kullanılarak yükleme , boşaltma kolaylaşmakta ve hızlı olmaktadır.  Forklift ve  transpalet   menteşeli rampalar sayesinde  tır içine kadar girmektedir.

Dik duvar  tır yükleme  rampaları  ,  fabrika veya depo içinde  rampa yeri hazırlanmamış, veya yer kaybını azaltmak için kullanılan sistemlerdir.  Bu sistemler    motorlu hidrolik , manuel hidrolik veya yaylı mekanik  yapılabilir.

dik duvar için  tır yükleme rampaları,  fabrika veya depolarda  forklift  yolu ile tır  arasındaki  yükseklik farkını  ayarlamak için kullanılan sistemlerdir.  Dik rampalar  kullanılarak yükleme , boşaltma kolaylaşmakta ve hızlı olmaktadır.  Forklift ve  transpalet   Dik rampalar sayesinde  tır içine kadar girmektedir.

Sağ-sol hreketli  dik duvar  tır yükleme  rampaları  ,  fabrika veya depo önünde boydan boya  çoklu sayıda  yükleme  noktası olan  yerlerde ekonomik bir çözümdür.  Çok sayıda rampa yaptırmak yerine , 1 rampa  kayar kızak üzerinde sağ-sol ilerleme hareketi ile  çok sayıda noktada fortklift ile yükleme yapılabilmektedir.  bu sistemler yer kaybını azalaltan ekonomik  sistemlerdir.  Bu sistemler    motorlu hidrolik , manuel hidrolik veya yaylı mekanik  yapılabilir.Dik duvar için  tır yükleme rampaları,  fabrika veya depolarda  forklift  yolu ile tır  arasındaki  yükseklik farkını  ayarlamak için kullanılan sistemlerdir.  Dik rampalar  kullanılarak yükleme , boşaltma kolaylaşmakta ve hızlı olmaktadır.  Forklift ve  transpalet   Dik rampalar sayesinde  tır içine kadar girmektedir

seyyar  tır yükleme rampaları

teleskopik tır yükleme pampası

çok yönlü tır yükleme rampası

Yağışlı ve karlı  havalarda,  forklift  yükleme rampaların yüzeyinde ıslanma olması durumunda , forklift tekerleğinin  yükleme rampasının yüzeyinde  kaymaması için  forklift yükleme rampasının yüzeyleri   sürtünme kuvvetini  arttırıcı  damla tırtıllı sac, ızgaralı platformlar,  genişletilmiş   sac kullanılabilir.

paslanmaz-forklift-tir-yukleme-rampasi-cesitleri-seyyar-teleskopik-menteseli-rampalar

Tır yükleme rampaları

paslanmaz-forklift-tir-yukleme-rampasi-cesitleri-seyyar-teleskopik-menteseli-rampalar

Tır yükleme rampaları

paslanmaz-forklift-tir-yukleme-rampasi-cesitleri-seyyar-teleskopik-menteseli-rampalar

Tır yükleme rampaları

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Tır yükleme rampaları sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Tır yükleme rampalarının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Tır yükleme rampaları çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Tır yükleme rampaları çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Tır yükleme rampaları çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Tır yükleme rampaları çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Tır yükleme rampaları çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Tır yükleme rampaları çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Tır yükleme rampaları çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Tır yükleme rampaları kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Tır yükleme rampaları tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Tır yükleme rampaları detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Tır yükleme rampaları çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Tır yükleme rampaları içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Tır yükleme rampaları modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Tır yükleme rampaları kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Tır yükleme rampaları kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları