Forklift vinci aparatı

 

Paslanmaz forklift vinci aparatı / Teleskobik ve açılı forklift vinçleri


Forklift  kullanılan tüm mekanlarda ve açık alanlarda forklift iş makinesinin çatalına takılmak suretiyle vinç olarak kaldırma suretiyle forklifti seyyar bir vince dönüştürerek uzun ve biçimsiz yükleri zor ulaşılan konumlardan ve yerlerden hareket ettirir. Galvaniz kaplı çatal tutucusu sayesinde çatala sağlam ve emniyetli bir montaj olanağı sağlar. Kanca sistemi ağır yüklere göre tasarımlı imal edildiğinden her sektörde kullanılmak imkanı sunar. Kol boyu uzunluğu ve yük kapasitesi kullanılacak alana göre profesyonel ekibimiz tarafından ölçümleri yapılarak tasarlanır. İstifleme, taşıma, alan değiştirme, yükleme, ürün kaldırma gibi durumlarda pratik bir vinç olarak görev alır. Yük merkezi olarak forklift iş makinasını kullanır. Teleskobik özelliği bulunan forklift vinci bir zincir ile forklift iş makinasına bağlanarak kayma ve düşme ihtimalini ortadan kaldırır.

forklift-telehandler-teleskobik-acili-yukseklik-ayarli-lift-vinc-vinci-kaldirma-yukseltme-tasima-ekipmani-catali-fiyati

 

Düz forklift vinci

forklift-telehandler-teleskobik-acili-yukseklik-ayarli-lift-vinc-vinci-kaldirma-yukseltme-tasima-ekipmani-catali-fiyati

 

Teleskobik forklift vinci

forklift-telehandler-teleskobik-acili-yukseklik-ayarli-lift-vinc-vinci-kaldirma-yukseltme-tasima-ekipmani-catali-fiyati

 

Açılı forklift vinci

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her forklift vinci sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda ağaç altı ızgarasının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

forklift vinci garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz forklift vinci nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

forklift vinci için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin forklift vinci standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. forklift vinci çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz forklift vinci çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. forklift vinci çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Forklift vinci kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde forklift vinci tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Forklift vinci detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Forklift vinci çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Forklift vinci içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Forklift vinci modelleri opsiyonlarında Forklift vinci ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Forklift vinci kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Forklift vinci kullanım alanlarıSanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları