Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu

 

Acil durum duş göz yıkama istasyonu kabini / Depolu açık kapalı yıkama duşları çeşitleri


Kabinlerimizde taban ızgarası mevcuttur. Portatif ve sabit seçenekleri ile her alana kururlumu yapılabilmektedir. Zorunlu İş güvenliği prosedürlerine uygundur. Kapalı alanlar için ve açık alanlar için çeşitli korozyon koruyucu kaplama çeşitleri ile her alanda uzun yıllar sağlıklı ve ilk günkü gibi kalitesini koruyarak uzun kullanım ömrü sunar. Acil durum duşları, fabrika, laboratuar, kimya hane gibi yüksek kimyasal risk altındaki çalışma alanları ya da yüksek miktarda toz etkisi altında bulunan iş yerlerinde kullanılması zorunludur. Acil durum yıkama istasyonu çeşitli üretim ve sanayi sahalarında, depolarda, fabrikalarda personelin herhangi bir acil durumda su ile teması yıkanması veya yıkaması için imalatı yapılan kabin istasyon çeşididir. Tehlikeli bir madde, özellikle de bir aşındırıcı maddeye maruz kaldıktan sonraki ilk 10–15 saniye, kritik öneme sahiptir. Hatta birkaç saniye içinde müdahale edilmez ise ciddi yaralanmalara neden olabilir. Acil durum duşları ve göz yıkama istasyonları, en yakın noktada işçilerin bu tehlikeli maddelerden temizlenmelerine imkân sağlar.  Duşlar, tek tek kurulabileceği gibi göz-boy duşu şeklinde kombine edilebilir. Acil dururm istasyonu tekil olduğu gibi kombine şekildede üretilmektedir. Acil durum yıkama kabini, göz yıkama kabini, pedallı duş ve yıkama kabinleri, su depolu duş ve yıkama kabinleri, hazneli duş ve yıkama kabinleri, Galvaniz kaplama duş ve yıkama kabinleri gibi istenilen ebat ve özellikle donatılarak sizlere sunulmaktadır. K Ürünümüz Fabrika, laboratuar, hastane ve benzeri ortamlarda yapılan faaliyet sırasında göz sağlığına zarar veren her tür malzeme parçası, asit, alkali, kostik gibi maddelerin gözle teması ile oluşan tahriş, yanma ve yaralanmalarda veya tahta parçaları, metal çapakları, toz, kir gibi göze kaçan cisimlerden, gözün temizlenmesi için kullanılan su ile ilk müdahaleyi sağlayan yardım güvenlik malzemesidir. Şebeke suyu ile çalışır, hızlı ve bol su ile yıkama yaparak olası ağır hasarların önlenmesinde yardımcı olur. 

acil-durum-pedalli-sabit-portatif-vucut-el-yuz-goz-boy-dusu-duslari-yikama-temizleme-yikanma-istasyonu-kabini-fiyati-cesitleri

 

Acil durum vücut yıkama ekipmanı

acil-durum-pedalli-sabit-portatif-vucut-el-yuz-goz-boy-dusu-duslari-yikama-temizleme-yikanma-istasyonu-kabini-fiyati-cesitleri

 

Acil durum göz yıkama duşu

acil-durum-pedalli-sabit-portatif-vucut-el-yuz-goz-boy-dusu-duslari-yikama-temizleme-yikanma-istasyonu-kabini-fiyati-cesitleri

 

Kombine acil durum duşu boy ve vücüt yıkama istasyonu

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonunun, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu nun ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Ağaç altı dibi ızgarası içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu modelleri opsiyonlarında Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları