Servis tipi malzeme taşıma arabası

 

Servis tipi metal taşıma arabası


Servis tipi metal taşıma arabası ister tamir ekipmanlarını taşıyıp personel servis etmek için, otel zincirlerinde servis hizmetleri için, restaurant gibi müşterilere servis hizmeti yapılan alanlarda, medikal malzeme servislerinde kullanılan hijyenik paslanmaz çelikden imal edilen servis arabası türüdür.

servis-tamir-tamirci-montaj-sevkiyat-metal-tasima-arabasi-arabalari-fiyati
servis-tamir-tamirci-montaj-sevkiyat-metal-tasima-arabasi-arabalari-fiyati
Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Servis tipi malzeme taşıma arabası  yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Servis tipi malzeme taşıma arabasının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Servis tipi malzeme taşıma arabası garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Servis tipi malzeme taşıma arabası nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Servis tipi malzeme taşıma arabası için temel konu kalite ve güvenilirliktir. Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Servis tipi malzeme taşıma arabası standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Servis tipi malzeme taşıma arabası çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Servis tipi malzeme taşıma arabası çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Servis tipi malzeme taşıma arabası çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Servis tipi malzeme taşıma arabası kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Servis tipi malzeme taşıma arabası tasarladılar. Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Servis tipi malzeme taşıma arabası detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Servis tipi malzeme taşıma arabası çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Servis tipi malzeme taşıma arabası içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Servis tipi malzeme taşıma arabası modelleri opsiyonlarında Servis tipi malzeme taşıma arabası ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Servis tipi malzeme taşıma arabası kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Servis tipi malzeme taşıma arabası kullanım alanları


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
Pikap, Kamyon, fuar, müze alanları