Metal taşıma kasaları

Metal Sac kasa - çelik Taşıma Kasaları  -  Stoklama Kasası


K16 :Model  metal taşıma kasaları  sabit gövde yapılı fiyatı / kullanımı olarak ekonomik  taşıma istifleme kasa modelidir.  k16 model sac kasalar  üst üste istiflenebilmektedir.  Metal taşıma kasası nın gövdesi komple preslenerek darbelere , eğilmelere karşı mukavemeti arttırılmıştır.  Metal / çelik sac gövdeli taşıma konteyneri, forklift , transpalet , vinç ile taşınabilmektedir. Metal / çelik taşıma kasa / kasaları nı zorlayıcı  şartlara göre (hafif yüklemeli, orta yüklemeli , ağır yüklemeli ) 3 farklı konstrüktif yapıda metal kasa imalatı yapmaktayız.  Standart ebatları dışında firmaların isteklerine  göre özel ebatlarda da imalat yapmtaktayız. Çelik sac sevkiyat kasaları  ile malzemelerinizi  güvenle  stoklayabilir ve sevk edebilirsiniz. Forklift ile  havada kasalarınızı ters çevirerek boşaltmak için  forklift çatalının girdiği yer kapalı  olarak sipariş verilmelidir. Metal taşıma kasalarını boyalı, boyasız , galvaniz kaplı  isteyebilirsiniz. Fabrika içi stoklama sistemleri arasında en çok kullanılan modeldir. Kasa üstlerine geçmeli  kapak yapılarak ürünlerinizi tozlanmaya karşı koruyabilirsiniz. Metal taşıma kasası  fiyatı / fiyatları  konusunda  teklif alınız.

1) Yanlardan dört yüzeyide tam kapalı kasa
2)  Ön yüzeyi   yarım açık , diğer  üç yüzeyi tam kapalı
3 )  Ön yüzeyi  yarım  kapaklı
özelliklerini  belirterek  isteyiniz.

K17 :  Metal /çelik sac kasalar  ön taraftan  eğimlidir. Fabrika içi taşıma sistemleri  arasında depolama alanına iyi görünüm kazandırır ve ekonomiktir.  Kasalar üst üste istifli iken , içindeki parçaların alınabileceği kadar  boşkul bulunan  sabit gövde yapılı taşıma /istifleme kasa modelidir.  Üst üste istilenebilmektedir.  Metal taşıma kasasının gövdesi komple preslenerek darbelere , eğilmelere karşı mukavemeti arttırılmıştır.  Metal gövdeli taşıma konteyneri, forklift , transpalet  ile taşınabilmektedir.   Standart ebatları dışında firmaların isteklerine  göre özel ebatlarda da imalat yapmtaktayız. Çelik sac sevkiyat kasaları  ile malzemelerinizi  güvenle  stoklayabilir ve sevk edebilirsiniz. Bu model kasalarımız  kasa devirme makinası , kasa ters çevirme sistemi  ile  içindeki malzemeler  çeşitli makinelerin içine boşaltılabilir,  konveyör üzerine dökülebilir.  Metal taşıma kasalarını boyalı, boyasız , galvaniz kaplı  isteyebilirsiniz.   Metal taşıma kasalarımızın  fiyatı / fiyatları  konusunda  teklif alınız.

 

K2 : Metal kutu  kasalar , özellikle  plastik kasarı eritebilecek sıcak ürünlerin stoklandığı  veya plastik kasaları kıracak ağır darbeli yüklemelerin olduğu üretim alanlarında tercih edilmektedir. Küçük kutu kasalarımızın da  üst üste istilenmesi kolaydır. Kasaların üretiminde presleme tekniği  ön plana çıkarılarak kaynaklı birleşimler en aza indirilmiştir. Böylece kaynak kırılmaları azaltılmıştır.  İki yanında  bulunan tutma  kulpları taşımayı kolaylaştırmaktadır.  Standart ebatları dışında firmaların isteklerine  göre özel ebatlarda da imalat yapmtaktayız. isteyen müşterilere malzemelerini  sıvıya daldırıp  süzerek çıkartmak için  delikli kutu kasalar da verebilmekteyiz.  Çelik sac sevkiyat kasaları  ile malzemelerinizi  güvenle  stoklayabilir ve sevk edebilirsiniz. Metal taşıma kasalarını boyalı, boyasız , galvaniz kaplı  isteyebilirsiniz.   Metal taşıma kasalarımızın  fiyatı / fiyatları  konusunda  teklif alınız.

K11 : Katlanabilir metal /çelik sac kasası / kasaları  çelik palet üzerine katlanabilir  gövde yapılı  taşıma kasa modelidir.  hem katlanabilir  hem de üst üste istilenebilir bir modeldir.  Sevkiyattan sonra geri dönüşlerede katlanıp üst üste istiflenerek az yer kapladığı için  geri dönüş nakliyesinde tasarruf sağlamak için tercih edilir. Ayrıca bu model kasalar, içi boş iken  katlayıp üst üste istiflenerek deponuzda az yer kaplarlar. Metal taşıma kasasının gövdesi komple preslenerek darbelere , eğilmelere karşı mukavemeti arttırılmıştır.  Katlanabilir metal sac gövdeli taşıma konteyneri, forklift , transpalet , vinç ile taşınabilmektedir. Metal taşıma kasalarını zorlayıcı  şartlara göre (hafif yüklemeli, orta yüklemeli , ağır yüklemeli ) 3 farklı konstrüktif yapıda imalat yapmaktayız.  Standart ebatları dışında firmaların isteklerine  göre özel ebatlarda da imalat yapmtaktayız. Çelik sac sevkiyat kasaları  ile malzemelerinizi  güvenle  stoklayabilir ve sevk edebilirsiniz. Metal taşıma kasalarını boyalı, boyasız , galvaniz kaplı  isteyebilirsiniz.   Metal taşıma kasalarımızın  fiyatı / fiyatları  konusunda  teklif alınız.

metal-celik-sac-tasima-stoklama-istifleme-kasa-kasasi-kasalari-sandigi-sandiklari-palet

Metal taşıma kasaları

metal-celik-sac-tasima-stoklama-istifleme-kasa-kasasi-kasalari-sandigi-sandiklari-palet

Metal taşıma kasaları

metal-celik-sac-tasima-stoklama-istifleme-kasa-kasasi-kasalari-sandigi-sandiklari-palet

Metal taşıma kasaları

metal-celik-sac-tasima-stoklama-istifleme-kasa-kasasi-kasalari-sandigi-sandiklari-palet

Metal taşıma kasaları

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Metal taşıma kasaları sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Metal taşıma kasalarınin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Metal taşıma kasaları çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Metal taşıma kasaları çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Metal taşıma kasaları çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Metal taşıma kasaları çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Metal taşıma kasaları çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Metal taşıma kasaları çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Metal taşıma kasaları çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Metal taşıma kasaları kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Metal taşıma kasaları tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Metal taşıma kasaları detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Metal taşıma kasaları çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Metal taşıma kasaları içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Metal taşıma kasaları modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Metal taşıma kasaları kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Metal taşıma kasaları kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları