Et taşıma arabası

Et asma ve taşıma arabası


Et asma ve taşıma arabası çeşitli gıda firmalarında etlerin sergilenmesi, taşınması, asılması, ve transfer edilmesi için kullanılan fonksiyonel malzeme taşıma arabası çeşididir.

celik-et-asma-sergileme-aktarma-dizme-stoklama-metal-tasima-arabasi-arabalari-paleti-sehpasi-fiyati
celik-et-asma-sergileme-aktarma-dizme-stoklama-metal-tasima-arabasi-arabalari-paleti-sehpasi-fiyati
Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Et taşıma arabası yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Et taşıma arabasının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Et taşıma arabası garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Et taşıma arabası nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Et taşıma arabası için temel konu kalite ve güvenilirliktir. Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Et taşıma arabası standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Et taşıma arabasıçeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Et taşıma arabası çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Et taşıma arabası çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Et taşıma arabası kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Et taşıma arabası tasarladılar. Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Et taşıma arabası detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Et taşıma arabası çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Et taşıma arabası içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Et taşıma arabası modelleri opsiyonlarında Et taşıma arabası ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Et taşıma arabası kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Et taşıma arabası kullanım alanları


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
Pikap, Kamyon, fuar, müze alanları