Ağaç altı ızgarası

Galvanizli paslanmaz çelik ağaç  altı ızgarası,ctp kompozit döküm ızgaralar


Paslanmaz Ağaç Altı ızgaralar kaldırımlar, park ve bahçe düzenlemelerinde ağaçların dibinde  kullanılır.

agac-alti-dibi-izgara-paslanmaz-agaclar-izgarasi

Ağaç altı dibi ızgarası

agac-alti-dibi-izgara-paslanmaz-agaclar-izgarasi

Ağaç altı dibi ızgarası

agac-alti-dibi-izgara-paslanmaz-agaclar-izgarasi

Ağaç altı dibi ızgarası

agac-alti-dibi-izgara-paslanmaz-agaclar-izgarasi

Ağaç altı dibi ızgarası

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her ağaç altı ızgarası sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda ağaç altı ızgarasının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Ağaç dibi ızgarası garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Ağaç dibi ızgarası nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Ağaç dibi ızgarası için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerinAğaç dibi ızgarası standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Ağaç dibi ızgarası çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Ağaç altı dibi ızgarası çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Ağaç altı dibi ızgarası çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Ağaç altı dibi ızgarası kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Ağaç altı dibi ızgarası tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Ağaç altı dibi ızgarası  detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Ağaç altı dibi ızgarası çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Ağaç altı dibi ızgarası içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Ağaç altı dibi ızgarası modelleri opsiyonlarında Ağaç altı dibi ızgarası ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Ağaç altı dibi ızgarası kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Ağaç altı ızgarası kullanım alanları


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları