Mezbaha işkembe deri atık et taşıma el arabası

Kurban kesim alanı taşıma arabaları - Mezbaha işkembe deri atık et taşıma el arabası


Kurbanlık kesim alanları,  mezbahaneler, et üretim tesisleri gibi büyük kapasiteli alanlarda kullanımı ile oldukça kolaylık sağlamakta ve iş gücünü en aza indirmektedir. Teknenin ön kısmı sakadatların tekne içinden tahliyesini kolaylaştırmak amacıyla dışarıya doğru açılı olarak imal edilmiştir. Farklı ölçü ve özel üretim seçenekleri ile Kurbanlık alan, Mezbaha, Mezbahane,  kesimhane, büyükbaş hayvan, küçükbaş, hayvan ,  iç organ , sakatat, işkembe, deri, et, ayak,kelle taşıma el arabası ürünümüz için iletişime geçebilirsiniz. Ürünümüz Kurbanlık alan, Mezbaha, Mezbahane,  kesimhane, büyükbaş hayvan, küçükbaş, hayvan ,  iç organ , sakatat, işkembe, deri, et, ayak,kelle gibi ürünlerin sevkiyat bölümlerine yahut soğutma odalarına taşınması için üretilmiştir. Küçük tip arabaların aksine ağır yük taşıma için uygundur. Üzerinde konumlandırılmış kanca delikleri sayesinde vinç ile taşınabilir özelliğe sahiptir. Sağlam gövdeye oturtulmuş ağır yüke dayanımlı tekerlekleri sayesinde büyükbaş hayvan atıklarını rahatlıkla taşımakta ve devrilmemektedir. Üretimini yaptığımız sakatat arabamız kesimhanede çıkan sakatatların sakatat odalarına yada sevkiyat bölümlerine taşınmasını sağlayan özel yapılı arabalardır. Galvaniz kaplamalı, sızdırmaz ve paslanmaz özellikleri sayesinde gıda içi kullanımada uygun üretilmiştir. 

paslanmaz-cift-tekerlekli-vinc-kancali-mezbaha-kesimhane-kurbanlik-hayvan-ic-organ-sakatat-iskembe-deri-atik-et-ayak-kelle-tasima-el-arabasi

Kurbanlık alan sakatat taşıma el arabası

paslanmaz-cift-tekerlekli-vinc-kancali-mezbaha-kesimhane-kurbanlik-hayvan-ic-organ-sakatat-iskembe-deri-atik-et-ayak-kelle-tasima-el-arabasi

İşkembe taşıma el arabası

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her , Kurbanlık alan sakatat taşıma el arabası sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda , Kurbanlık alan sakatat taşıma el arabasının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

İşkembe taşıma el arabası garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz İşkembe taşıma el arabası nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Mezbahane işkembe taşıma arabası için temel konu kalite ve güvenilirliktir. Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Mezbahane işkembe taşıma arabası standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Mezbahane işkembe taşıma arabası çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz kurbanlık kesim alanı arabası çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz, uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. kurbanlık kesim alanı arabası çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Kancalı iç organ atık taşıma arabası kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde kancalı iç organ atık taşıma arabası tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Paslanmaz sakatat taşıma arabası detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Paslanmaz sakatat taşıma arabası çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel birPaslanmaz sakatat taşıma arabası içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Paslanmaz sakatat taşıma arabası modelleri opsiyonlarında Paslanmaz sakatat taşıma arabası ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Paslanmaz sakatat taşıma arabası kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Mezbaha işkembe deri atık et taşıma el arabasıKurban kesim alanları
Mezbahaneler
Gıda ve et işleme fabrikası
Kesimhaneler
Kasaplar
Et işleme ve kesim sahaları