Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı

 

Forklift telehand çatalı süpürge ataşmanı / Yol süpürme ekipmanı


 İster forklift ister telehand ister elektrikli transpalet istersenizde elinizde bulunan iş makinanıza montajını yapabileceğiniz çok amaçlı Forklift telehand çatalı süpürge ataşmanımız çeşitli imalat, tarım, endüstri, peyzaj, fabrika, imalat, depo, fabrika vb. alanlarınızda taş, kum, çakıl, toz, hurda, moloz, kaya, cop, tohum, tahıl, taneli mahsül gibi alanda yer kaplayan ürünleri en az iş gücü ile belirli bir alana toplamaya ve biriktirmeye daha sonrasında ise en az iş gücü ile alandan uzaklaştırmaya yönelik imal edilmiş bir ataşmandır. Forklift çatalı süpürgemiz ucunda bulunan sert kılları sayesinde operatör veya personelin kullanımı ile her türlü atığı kolayca toplayıp istiflemektedir. Dış ve iç mekan olarak kullanıma uygundur. Tüm kalite ve iş güvenliği koşullarına uygun imal edilip teslimat öncesi titizlikle her aşaması kontrol edilmektedir. İsteğe bağlı galvaniz kaplamalı olarak üretilip kullanılacak alanın hava şartlarına uyumluluğu sağlanmakta, paslanma önleyici kaplaması sayesinde uzun yıllar deforme olmadan performansını ilk günkü gibi korumaktadır. Toptan ve perakende olarak satışı yapılmaktadır. İş gücünü en aza indirdiği gibi zamandan da tasarruf sağlamakta, hızlı ve kolay kullanımı ile tercih edilmektedir. Kullanılacak olan iş makinasının boyut ve özellikleri baz alınarak müşteri isteği doğrultusunda üretimi şekillenmektedir. Ürünümüz demonte olarak teslim edilmekte gerektiğinde müşterimiz tarafından montajı sağlanmaktadır.

forklift-traktor-telehandler-transpalet-catali-supurge-atasmani-endustriyel-hidrolik-motorlu-doner-fabrika-yol-ahir-bahce-talas-hurda-cakil-tas-kaya-kum-cop-toz-supurme-temizleme-temizlik-fircasi

 

Telehandler transpaletler için süpürge ekipmanı

forklift-traktor-telehandler-transpalet-catali-supurge-atasmani-endustriyel-hidrolik-motorlu-doner-fabrika-yol-ahir-bahce-talas-hurda-cakil-tas-kaya-kum-cop-toz-supurme-temizleme-temizlik-fircasi

 

Forklift kum toz moloz çöp vb. süpürme ataşmanı

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı için temel konu kalite ve güvenilirliktir. Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı tasarladılar. Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı modelleri opsiyonlarında Ağaç altı dibi ızgarası ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Forklift telehand transpalet çatalı süpürge ataşmanı


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları