Park bahçe oturma bankları

Park Bahçe  Oturma Bankı - Akıllı bankları


Her ortamın atforsferik havasına göre dizayn edilen  park oturma bankları ,  çevreye uyumu ile  orjinal görünüm kazanmaktadır.  İster yapı içi ister yapı dışı olsun  mekanınıza uygun  her türlü  karbon çelik , paslanmaz çelik konsrüksiyonlu bank imalatı yapıyoruz. Görüntünün atlanılamayacak kadar önemli olduğunu bildiğimiz bahçe oturma bankları için cnc bükümlü veya cnc kesimli ana taşıyıcı yapılar da göze hoş gelecek her detayı  değerlendiriyoruz. 

Müşterinin  maliyet-görünüm  beklentilerine  göre çeşitli modellerde üretim yaptığımız  oturma bakları,  isteğiniz doğruldusunda teknik personelimiz ve  imalat  personellerimiz tarafından   en iyi modeller  yapılmaktadır. Kent içi yapılaşmaya  önemli katkı sağlayan metal park oturma bankları, fabrikamızdaki çeşitli cnc makina parkuru ile titizlikle üretilmektedir. 

park-bahce-oturma-bank-banki-banklari-olculeri-fiyati

Park bahçe oturma bankları

park-bahce-oturma-bank-banki-banklari-olculeri-fiyati

Park bahçe oturma bankları

park-bahce-oturma-bank-banki-banklari-olculeri-fiyati

Park bahçe oturma bankları

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Park bahçe oturma bankları sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Park bahçe oturma banklarınin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Park bahçe oturma bankları çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Park bahçe oturma bankları çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Park bahçe oturma bankları çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Cnc plazma kesimi çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Park bahçe oturma bankları çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Park bahçe oturma bankları çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Park bahçe oturma bankları çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Park bahçe oturma bankları kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Park bahçe oturma bankları tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Park bahçe oturma bankları detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Park bahçe oturma bankları çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Park bahçe oturma bankları içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Park bahçe oturma bankları modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Park bahçe oturma bankları kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Park bahçe oturma bankları kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları