Koli kutu taşıma arabaları

 

Koli kutu kasa taşıma arabaları


Koli kutu taşıma arabaları endüstriyel alanlarda veya depo, şantiye gibi toplu ürün taşıma, toplama, istifleme alanları için karton koli, kutu çeşitleri gibi malzemelerin güvenli taşınması toplu ve en az iş gücü ile derlenmesi için kullanılan metal taşıma arabası çeşididir.

koli-kutu-kargo-karton-paket-sevkiyat-metal-tasima-arabasi-arabalari-imalati-fiyati
Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Koli kutu taşıma arabaları  yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Koli kutu taşıma arabalarının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Koli kutu taşıma arabaları garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Koli kutu taşıma arabaları nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Koli kutu taşıma arabaları için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Koli kutu taşıma arabaları standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Koli kutu taşıma arabaları çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Koli kutu taşıma arabaları çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Koli kutu taşıma arabaları çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Koli kutu taşıma arabaları kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Koli kutu taşıma arabaları tasarladılar. Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Koli kutu taşıma arabaları detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Koli kutu taşıma arabaları çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir AKoli kutu taşıma arabaları içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Koli kutu taşıma arabaları modelleri opsiyonlarında Koli kutu taşıma arabaları ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir.Koli kutu taşıma arabaları kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Koli kutu taşıma arabaları kullanım alanları


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
Pikap, Kamyon, fuar, müze alanları