Moloz atık çöp konteyneri

Atık, Hurda, moloz, Çöp, beton, Kağıt konteyneri - şantiye için büyük kule Vinç konteyner Kovası


Kazı, döküntü moloz parçalarının şantiye dışına  nakli   için mobil vinç, kule vinç ile kullanabileceğiniz   1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-12  m3   hacimlerde konteyner imalatı yapılmaktadır.

insaat-santiye-hurda-moloz-salincak-cop-atik-konteyneri-teknesi

Hurda moloz konteyneri

insaat-santiye-hurda-moloz-salincak-cop-atik-konteyneri-teknesi

Hurda moloz konteyneri

insaat-santiye-hurda-moloz-salincak-cop-atik-konteyneri-teknesi

Hurda moloz konteyneri

insaat-santiye-hurda-moloz-salincak-cop-atik-konteyneri-teknesi (1)

Hurda moloz konteyneri

insaat-santiye-hurda-moloz-salincak-cop-atik-konteyneri-teknesi

Hurda moloz konteyneri

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Moloz atık çöp konteyneri sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Moloz atık çöp konteynerinin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Moloz atık çöp konteyneri çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Moloz atık çöp konteyneri çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Moloz atık çöp konteyneri çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Moloz atık çöp konteyneri çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Moloz atık çöp konteyneri çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Moloz atık çöp konteyneri çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Moloz atık çöp konteyneri çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Moloz atık çöp konteyneri kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Moloz atık çöp konteyneri tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Moloz atık çöp konteyneri detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Moloz atık çöp konteyneri çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Moloz atık çöp konteyneri içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Moloz atık çöp konteyneri modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Moloz atık çöp konteyneri kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Moloz atık çöp konteyneri kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları