Lazer kesim ferforje

Cnc lazer kesim imalatı , ferforje modelleri , perfore  ürünler  


Cnc lazer kesim ile ferforje  / motif / desen  imalatı na , özel imalat kapı ve pencere sistemlerinde   iki cam arasında ferforje görünümü kazandırmak için dkp , paslanmaz sac levhaların cnc lazer  kesim ile  imalatı yapılmasıyla başlanmıştır.

Bilinen  sıcak dövme ferforje ürünler  ağır olmalarından dolayı  iki cam arasında kullanılamıyordu.   Her müşterinin hayal ettiği  çok farklı  ferforje modelleri / motif / desen özelliklerini  cnc lazer kesim ile kısa zamanda sonuçlandırılması bu konuyu cazip kıldı.  Şimdi cnc kesim ile  balkon, bahçe,  merdiven vb.. birçok alan için ferforje modelleri  kesmekteyiz.  Daha  kalın platine  sac malzemeler  cnc plazma kesim / kesme  makinesi ile kesilmektedir.  silindir bükme  makinesi ile farklı  form yapılı  ferfoje  imalatı yapmaktayız.  özellikle  omurgalı döner merdivenler in ferforje  korkulukları  cnc lazer  makinesi ile kesildikten sonra  silindir bükme tezgahında kıvrılmaktadır.  klasik  sıcak dövme  ferforje ürünlerin  parçalı olması ve bunların  kaynaklı yöntemlerle birleştirilmesi  taşlanması vb.. işçilikleri  nedeni ile cnc  lazer /  plazma kesim ferforje   fiyatı / fiyatları  daha uygundur.  Hayalini kurduğunuz   ferforje modeli /  modelleri dwg çizimi / çizimleri  firmamızda  teknik personelimiz tarafından hazırlanmaktadır.   Cnc lazer kesim , plazma kesim ferforje motifleri  kısa sürede  hızlı imal edilmektedir.  fiyatı / fiyatları  uygundur.

Korkulukları modelleri

Helezon , döner merdivenlerin korkulukları  lazer kesim  sonrasında  silindir  tezhahında bükülmektedir.

Merdiven basamklarının alt destekleri  ferforje motifli kesilmektedir.

Havalandırma kanalları  için dekoratif model  havalandırma kapakları  cnc lazer kesim ile imalatı yapılmakta

Müşteri isteğine  göre  ferforje ürünlerin imalatı sonrasında  yüzey kumlama , boyama , galvaniz kaplama yapılabilmektedir.

Cnc lazer tezgahında kesilen sac malzeme üzerine cnc punch pres kesim  tezgahında  form  verilebilmektedir.

 

sicak-daldirma-galvaniz-kaplamali-paslanmaz-cnc-lazer-kesim-ferforje-modelleri-fiyati

Ferforje modelleri

sicak-daldirma-galvaniz-kaplamali-paslanmaz-cnc-lazer-kesim-ferforje-modelleri-fiyati

Ferforje modelleri

sicak-daldirma-galvaniz-kaplamali-paslanmaz-cnc-lazer-kesim-ferforje-modelleri-fiyati (1)

Ferforje modelleri