Mobil Manuel varil taşıma arabaları

 

Mobil varil taşıma ve çevirme arabaları


Mobil taşıyıcı, tamamen dolu varilleri kaldırır, taşır, çevirir, devirir ve boşaltır. Varili tüm ağırlığı ile taşır. Çift, parmak ucu ile
çalışan kilitler, kaldırılmış varili sabitler. Varili, dökülmeyi engellemek için dikey pozisyonda, bir musluk ile boşaltılması için yatay pozisyonda kitlenebilir.
Kilit açıldığında, içeriği çalkalamak için her yöne çevrilebilir veya istenilen her açıda manuel olarak eğik halde tutulabilir. 8" naylon veya poliüretan makaralı
rulman tekerleri ve 4" döner tekerleri ile, hareket ettirmesi ve çevirmesi çok kolaydır. Gerçekten kaliteli bir yapıya sahip olan bu varil taşıyıcının, taşıma masraflarını
azaltmak adına, parçalar halinde nakliyesi yapılır.

manuel-varil-cevirme-aktarma-kaldirma-bosaltma-tasima-saklama-depolama-aparati-arabalari

 

 

 

Mobil Varil taşıma ve çevirme arabası

manuel-varil-cevirme-aktarma-kaldirma-bosaltma-tasima-saklama-depolama-aparati-arabalari

 

 

 

Mobil Varil taşıma ve çevirme arabası

 

Mobil varil taşıma arabası ve yatay sehpası


Dağıtımda varilleri kaldırmak için tek kişilik çalışma.
Varili eğmeye yardımcı olmak için yükleme kolu mevcuttur.
Yükleme/boşaltma ve taşıma sırasında varilin kıskaç ile güvenli biçimde sabitlenmesi için polyester ağ kemeri mevcuttur.
Kancalı damlama tepsisi mevcuttur.

kollu-varil-cevirme-ellecleme-aktarma-kaldirma-bosaltma-tasima-saklama-depolama-aparati-arabasi

Mobil Varil taşıma çevirme arabası ve yatay sehpası

kollu-varil-cevirme-ellecleme-aktarma-kaldirma-bosaltma-tasima-saklama-depolama-aparati-arabasi

Mobil Varil taşıma çevirme arabası ve yatay sehpası

 

Yükleme kollu varil taşıma arabaları


30 veya 55 galonluk çelik, plastik veya fiber varilleri kolaylıkla taşır.
Çıkartılabilir kol, varili arabaya oturmak için eğimde kullanılır ve bir cıvata anahtarı ve kilit açıcı içerir.

manuel-varil-cevirme-aktarma-kaldirma-bosaltma-tasima-saklama-depolama-aparati-arabasi

 

 

 

Yükleme kollu Varil taşıma çevirme aparatı

manuel-varil-cevirme-aktarma-kaldirma-bosaltma-tasima-saklama-depolama-aparati-arabasi

 

 

 

Yükleme kollu Varil taşıma çevirme aparatı

 

Palet üzeri varil yerleştirme arabaları


Varilleri, paletlerden kolayca alır, taşır ve yerleştirir.
Çift mandallar varilin ağırlığını sabit tutarlar ve operatör bir ağırlık tutmayana veya varil aracını dengeleme gereği kalmayana kadar, kolun sabit olduğu çeşitli pozisyonlar sağlarlar.

 

Palet üzeri varil yerleştirme arabaları

 

manuel-mobil-varil-tasima-palet-yerlestirme-arabasi

Palet üzeri varil yerleştirme arabaları

 

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her mobil varil taşıma çevirme aparatı sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda mobilvaril taşıma çevirme aparatınin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Mobil varil taşıma çevirme aparatı çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Mobil varil taşıma çevirme aparatı çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Mobil varil taşıma çevirme aparatı çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Mobil varil taşıma çevirme aparatı çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Mobil varil taşıma çevirme aparatı çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Mobil varil taşıma çevirme aparatı çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Mobil varil taşıma çevirme aparatı çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Mobil varil taşıma çevirme aparatı kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Mobil varil taşıma çevirme aparatı tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Mobil varil taşıma çevirme aparatı detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Mobil varil taşıma çevirme aparatı çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Mobil varil taşıma çevirme aparatı içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Mobil varil taşıma çevirme aparatı modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Mobil varil taşıma çevirme aparatı kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Mobil varil taşıma çevirme aparatı alanları


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları