Kule vinç personel yükseltme sepeti

Acil kule vinç insan kurtarma, taşıma sepeti  -  personel, adam  kaldırma ,  bakım onarım platformu

Yüksek katlı binaların duvarında  yüksek yerlerinde  boya yapılması , lamba değişimi , adam taşıma, yük taşıma, elektrik tamiri, boru tesisatı döşemesi, cam  temizliği  vb.. durumlarda  kule vincine  sepet taktırarak bakım platformu olarak kullanabilirsiniz.  kule vinç  insan  kaldırma ve taşıma  sepeti,   kule vinci  olan  her firmanın  kullanabileceği bir üründür. Sepet konstrüksiyonuna kılavuz  diş  çekilerek  cnc makine ile işlenmiş opsiyon donanımlar bağlanabilmektedir.

kule-vinc-acil-ilkyardim-ilk-yardim-sedye-personel-insan-yarali-kurtarma-insaat-santiye-sepeti-kafesi

Kule vinç insan taşıma sepeti

kule-vinc-acil-ilkyardim-ilk-yardim-sedye-personel-insan-yarali-kurtarma-insaat-santiye-sepeti-kafesi

Kule vinç insan taşıma sepeti

kule-vinc-acil-ilkyardim-ilk-yardim-sedye-personel-insan-yarali-kurtarma-insaat-santiye-sepeti-kafesi

Kule vinç insan taşıma sepeti

kule-vinc-acil-ilkyardim-ilk-yardim-sedye-personel-insan-yarali-kurtarma-insaat-santiye-sepeti-kafesi

Kule vinç insan taşıma sepeti

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Kule vinç personel yükseltme sepeti sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Kule vinç personel yükseltme sepetinin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Kule vinç personel yükseltme sepeti çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Kule vinç personel yükseltme sepeti çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Kule vinç personel yükseltme sepeti çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Kule vinç personel yükseltme sepeti çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Kule vinç personel yükseltme sepeti çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Kule vinç personel yükseltme sepeti çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Kule vinç personel yükseltme sepeti çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Kule vinç personel yükseltme sepeti kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Kule vinç personel yükseltme sepeti tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Kule vinç personel yükseltme sepeti detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Kule vinç personel yükseltme sepeti çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Kule vinç personel yükseltme sepeti içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Kule vinç personel yükseltme sepeti modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Kule vinç personel yükseltme sepeti kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Kule vinç personel yükseltme sepeti kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları