Forklift devirme tertibatlı konteyner

Forklift devirme tertibatlı konteyner


K12 : Ağır tip forklift devirmeli  kasalarımız , cnc  veya universal tezgahlardan çıkan talaşları, preslerden  çıkan  hurda sac parçalarını  toplamada ve az işçilikle direk hurda kamyon aracına boşatmada kullanılır. Damperli hurda konteynerleri   cnc talaş konveyörü  önüne koyularak  personel işçiliği gerektirmeden  kaba talaşlar  talaş konteyneri içine dökülür.  Yine personel işçiliği gerektirmeden  forklift ile  talaş konteyneri  kamyon kasalarının üstüne kaldrılarak    cnc talaş kazanının  kilit mekanizması açılar. kol mekanizmasını açılmasıyla,  kasanın damperi  dönerek  konteyner içindeki talaşı  kamyon içine boşaltır.

Talaş kasalarımız  tabanı  komple kaynaklıdır. Hurda talaştan süzülen ve tabana çöken yağ yere damlamaz.  Damperli kasalarımız  pres makinelerinin önlerine koyularak  presten çıkan sac hurda parçalar  kasa içinde birikir. 

K8 model  damperli  hurda talaş  kasasının / konteynerinin / arabasının / kazanının  kullaım alanları
CNC torna  tezgahlarından  çıkan talaşları  toplamada*  Pres tezgahından çıkan hurda sac parçaları toplamada.
Cnc punch pres kesim  makinelerin önlerine koyularak  sac hurdalarını toplamada

cnc lazer kesim / kesme tezgahlarının önlerine koyularak hurda sac parçalar toplamada

Şerit ve dairesel testere önlerine koyularak kesilen metal hurda parçaları toplamada

CNC işleme merkezlerinin önlerine koyularak, çıkan talaşları  toplamada

Devirme tertibatlı konteynerler universal torna / freze önlerine koyularak  hurd talşları toplamada en uygun olanıdır.

Giyotin sac kesim makinelerinin yanına koyularak hurda sac parçaları toplamada  

Cnc plazma kesim /kesme  tezgahlarının önlerine koyularak hurda sac parçaları toplamada  

Cnc boru kesim /kesme ( kurt ağzı açma )  tezgahlarının önlerine koyularak hurda boru parçaları toplamada devirme tertibatlı konteyner  en uygun  kasadır 

Sızdırmazlık özelliğinden dolayı  fortklift çöp konteyneri  olarak kullanılabilir.

forklift-devirme-tertibatli-konteyner-kasalar

Forklift devirme tertibatlı konteyner

forklift-devirme-tertibatli-konteyner-kasalar

Forklift devirme tertibatlı konteyner

forklift-devirme-tertibatli-konteyner-kasalar

Forklift devirme tertibatlı konteyner

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Forklift devirme tertibatlı konteyner sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Forklift devirme tertibatlı konteynernin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Forklift devirme tertibatlı konteyner çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. MühendislerimizForklift devirme tertibatlı konteyner çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Forklift devirme tertibatlı konteyner çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Forklift devirme tertibatlı konteyner çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır.Forklift devirme tertibatlı konteyner çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Forklift devirme tertibatlı konteyner çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Forklift devirme tertibatlı konteyner çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Forklift devirme tertibatlı konteyner kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Forklift devirme tertibatlı konteyner tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Forklift devirme tertibatlı konteyner detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Forklift devirme tertibatlı konteyner çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Forklift devirme tertibatlı konteyner içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Forklift devirme tertibatlı konteyner modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Forklift devirme tertibatlı konteyner kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Forklift devirme tertibatlı konteyner kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları