Cnc takım arabası

 

Cnc takım alet taşıma arabası


Cnc takım arabasını cnc makinası yardımcı ekipmanlarını taşımak personele servis etmek amacıyla kullanılan kolay personel servis arabası çeşididir.

cnc-takim-malzeme-hirdavat-montaj-tamir-servis-metal-tasima-arabasi-arabalari-fiyati
cnc-takim-malzeme-hirdavat-montaj-tamir-servis-metal-tasima-arabasi-arabalari-fiyati
Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Cnc takım arabası  yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Cnc takım arabasının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Cnc takım arabası garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Cnc takım arabası nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Cnc takım arabası için temel konu kalite ve güvenilirliktir. Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Cnc takım arabası standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Ahşap ve metal sac plaka taşıma arabası çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Cnc takım arabası çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Cnc takım arabası çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Cnc takım arabası kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Cnc takım arabası tasarladılar. Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Cnc takım arabası detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Cnc takım arabası çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Cnc takım arabası içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Cnc takım arabası modelleri opsiyonlarında Cnc takım arabası ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Cnc takım arabası kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Cnc takım arabası kullanım alanları


Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
Pikap, Kamyon, fuar, müze alanları
Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar