Kimyasal yağ toplama küvetleri

Kimyasal , sıvı , yağ toplama küveti - paleti


İş güvenliği ve çevre atık yönetmelikleri gereği  kimyasalların  ve  özellikle tehlikeli atık sınıfındaki kimyasalların  boşatılması veya dolumu anında sızma ve taşma önleyici  sıvı toplama küvetleri kullanılmalıdır.Solvent, yağ, tiner, boya  varilleri, mürekkep, teneke kutuları, plastik bidonlar, IBC tanklar vb. tehlikeli atık sınıfına giren ürünlerin  yere dökülmesini engelleyen kimyasal toplama küvetleri çeşitli boy ve tip modellerinde üretilmektedir.
Kimyasal yağ toplama küvetlerinin gövdeleri  sızıdrmaz , sağlam üretilmektedir.  Tüm gövde elemanları parçaları  hepsicnc makinelerinde  işlenerek  bütün yağ toplama tavaları ve ızgaraları hassas  imal  edilmektedir. Sadece  tek  tip  bidonları  istefleyebileceğiniz gibi  farklı tip  ambalaj  kutularını da  koyabileceğiz  ölçülerde  kombine  paletlerde vardır. Bütün paletler  forklift ve  transpaletle  taşımaya uygundur. 
Tehlikeli atık sınıfındaki ürünlerin  atık alanlarında emniyetli  şekilde stoklanması  ve korunması için  toplama küveti özellikli  kapalı dolaplarımız  vardır.  
Bu kapalı dolaplar aynı zamanda  doldurma ve boşaltma  sırasında damlacıkların çevreye sıçramasını de önlemektedir.     IBC tanklarının vanalarında  kova dolumu  için  IBC tankının yüksekte tutacak  sehpalarımızda  vardır. Bu sehpalar  ayrı  olabildiği gibi   gövde ile yekpare  kombine  paletlerimizde vardır. Variller normal de dikey istiflenir.  Bu durum daha fazla varil istiflenmesini sağlar.  Ancak boşaltma gereken durumlarda varil yatay durmalıdır. ve kova dolumu için  varil altına yükseltici sehpa gereklidir.  
Çevre atık yönetmelikleri gereği  tehlikeli atık sınıfındaki kimyasalların  boşatılması veya dolumu anında sızma ve taşma önleyici  sıvı toplama küveti imalatları kullanılmalıdır.
Yerden tasarruf sağlamak için varillerin üst üste istiflenmesi gereken durumlarda  istiflenebilir  tavalı varil rafları vardır.

sivi-kimyasal-yag-dokuntu-toplama-damlama-kuveti-sizma-kabi

Kimyasal yağ toplama küvetleri

sivi-kimyasal-yag-dokuntu-toplama-damlama-kuveti-sizma-kabi

 

Kimyasal Atık Toplama Paleti

sivi-kimyasal-yag-dokuntu-toplama-damlama-kuveti-sizma-kabi (3)

 

Kontamine sızma tavası

raf-icin-asilabilir-demonte-sivi-damlama-sizma-akma-tavasi-kuveti-paleti-modeli-fiyati

 

Raf için asılabilir sıvı damlama taşma küveti

sivi-kimyasal-yag-dokuntu-toplama-damlama-kuveti-sizma-kabi

 

Tehlikeli madde sınırlama konteyneri

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Kimyasal yağ toplama küvetleri sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Kimyasal yağ toplama küvetlerinin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Kimyasal yağ toplama küvetleri çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Kimyasal yağ toplama küvetleri çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Kimyasal yağ toplama küvetleri çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Kimyasal yağ toplama küvetleri çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Kimyasal yağ toplama küvetleri çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Kimyasal yağ toplama küvetleri çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Kimyasal yağ toplama küvetleri çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Kimyasal yağ toplama küvetleri kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Kimyasal yağ toplama küvetleri tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Kimyasal yağ toplama küvetleri detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Kimyasal yağ toplama küvetleri çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Kimyasal yağ toplama küvetleri içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Kimyasal yağ toplama küvetleri modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Kimyasal yağ toplama küvetleri kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Kimyasal yağ toplama küvetleri kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları