Cnc plazma kesimi

Cnc plazma sac kesim


2 adet  260 Amper cnc hassas plazma kesim makinası / tezgahı ile 65mm kalınlığında karbon çelik, 100 mm kalınlığına kadar paslanmaz çelik, 30 mm kalınlığına kadar alüminyum, 30 mm kalınlığa kadar bakır (prinç) sac, levha, platine kesim yapılmaktadır. Cnc plazma sac kesim makinası / tezgahı nın otomatik torç yükseklik kontrolü sayesinde dalgalı saclarda dahi kesim yüksekliğini otomatik koruyarak cnc lazer kesim kalitesine yakın çapaksız kesim yapmaktadır.

Cnc-plazma-kesim-oksijenli-sac-kesme-pirinc-kesim-lazer-kesim-petek-kiriş-kesimi-yekpare-ferforje-kesimi-flans-kesimi-ankraj-plakaları-kesimleri

Cnc plazma kesimi

Cnc-plazma-kesim-oksijenli-sac-kesme-pirinc-kesim-lazer-kesim-petek-kiriş-kesimi-yekpare-ferforje-kesimi-flans-kesimi-ankraj-plakaları-kesimleri

Cnc plazma kesimi

Cnc-plazma-kesim-oksijenli-sac-kesme-pirinc-kesim-lazer-kesim-petek-kiriş-kesimi-yekpare-ferforje-kesimi-flans-kesimi-ankraj-plakaları-kesimleri

Cnc plazma kesimi

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Cnc plazma kesimi sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Cnc plazma kesiminin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Cnc plazma kesimi çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Cnc plazma kesimi çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Cnc plazma kesimi çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Cnc plazma kesimi çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Cnc plazma kesimi çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Cnc plazma kesimi çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Cnc plazma kesimi çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Cnc plazma kesimi kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerdeCnc plazma kesimi tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Cnc plazma kesimi detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Cnc plazma kesimi çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Cnc plazma kesimi içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Cnc plazma kesimi modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Cnc plazma kesimi kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Cnc plazma sac kesim kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları