Cnc silindir büküm

Silindir  &  Konik büküm işleri


Merdane uzunluğu 3000 mm olan, 4 merdaneli hidrolik silindir büküm  ( kıvırma ,bükme ) makinesi  ile 15 mm sac kalınlığına kadar karbon çelik, 10 mm sac kalınlığına kadar paslanmaz çelik, 15 mm kalınlığına kadar alüminyum, 15 mm kalınlığına kadar bakır sac levhalar silindirik bükülebilmektedir.Elektronik kontrolörleri sayesinde, seri bükümlerde ilk parça ile son parça silindirik büküm leri aynı olmaktadır. Çift taraflı ön kıvırma özelliğine sahip silindir bükme makinası silindirik gövdenin ek yerleri de silindir şeklinde olmaktadır.Silindir bükme makinaları nin 2 merdanesinin tek yönlü kalkarak sıkıştırma özelliği  sayesinde huni (konik) parça kıvrılabilmektedir. Konik (huni) parçaların açılımı / açılımları hesabı firmamızdaki teknik ressamlar tarafından hesaplanıp, bilgisayarda çizilir.  Plaka saclar cnc kesim tezgahlarında kesildikten sonra silindirci elemanlar, silindir büküm makinaları ile kesilen sacı konik şekilde bükülmesini yaparlar. Konik bükümü yapılan sacın ek yerlerinin kaynağı uzman kaynakçılarımız tarafından yapılmaktadır.

cnc-silindir-bukme-isleri

Silindir ve konik bükme 

cnc-silindir-bukme-isleri

Silindir ve konik bükme 

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Cnc silindir büküm ürünü sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucundaCnc silindir büküm ürününün, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Cnc silindir büküm ürünü çeşitleri garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Cnc silindir büküm ürünü çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Cnc silindir büküm ürünü çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Cnc silindir büküm ürünüçeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Cnc silindir büküm ürünü çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Cnc silindir büküm ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Cnc silindir büküm çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Cnc silindir büküm kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Cnc silindir büküm tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Cnc silindir büküm detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Cnc silindir büküm çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Cnc silindir büküm içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Cnc silindir büküm modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Cnc silindir büküm kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Cnc silindir büküm kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları