Omurgalı çelik merdivenler

Omurgalı Helezon Döner Çelik Merdivenler


Alışveriş merkezlerinin, lüks konutların, kamusal yapıların vazgeçilmez mimari unsurlardan biri olan omurgalı döner çelik merdiven konstrüksiyonu  imalatı , merdivenler arasında en zor olanıdır. Gerek  teknik personelimizle gerekse  son teknoloji cnc makinelerimizle beklentilerinize en iyi çözümü sunmaktayız.Teknik personelimiz tarafından merdiven kurulacak mekanın tüm detayı ele alınanarak döner merdiven hesabı / hesapları yapılıp, 3D ( 3 boyulu) çizimi  veya dwg, dxf , autocad ile merdiven detayı  çizimleri  hazırlanır.

Mimari özelliklerinden dolayı daima  özel imalat olarak yapılan omurgalı döner merdiven modelleri çeşitleri ile siz de mekanınızda limon kiriş sistemli merdivenlerin estetikliğini,  sağlamlığını ve konforunu bir arada göreceksiniz.

Ekibimizde ki tecrübeli mimarların ve makina mühendislerinin ortak çalışmasıyla merdiven geometrisi , basamak - rıht yüksekliği ölçüsü, basamak genişliği ölçüleri ,   en ince detayı hesapları yapır.

Konstrüksiyon imalatı sonrasında , paslanmaz çelik  basamaklar, Cam basamaklar, cam sahanlıklar  döşenir. merdiven korkulukları  yine özel tasarımlarımızla merdiven konstrüksiyonuna uyumlu hale getirilmektedir.Cam merdivenlerin konstrüksiyonu paslanmaz çelik malzemeden oluşmaktadır. Paslanmaz çelik kısımları, parlak yada satine yüzey bitiminde yapıldığı gibi, kumlanmış yada özel yüzey bitimlerinde de yapılabilir.İmal ettiğimiz cam basamaklı paslanmaz çelik merdivenler, yüksek tavanlı ve yoğun insan trafiği olan mekanlarda, geniş enli olduğu halde yeterli emniyete sahiptir. Konutlarda, dar alanlarda küçük merdiven çözümleri de son derece uygundur.Paslanmaz çelik ve cam korkuluklarda, farklı tasarımlar ve çeşitli detay çözümleri öneriyoruz. Daima özel imalat yapan firmamız korkulukların estetik ve şeffaf olması gerektiği kadar emniyetli ve sağlam olması gerektiğini savunuyor. 

 

paslanmaz-celik-helezon-spiral-celik-merdiven-omurgali-merdiven-cesitleri

Çelik merdivenler

paslanmaz-celik-helezon-spiral-celik-merdiven-omurgali-merdiven-cesitleri

Çelik merdivenler

paslanmaz-celik-helezon-spiral-celik-merdiven-omurgali-merdiven-cesitleri

Çelik merdivenler

paslanmaz-celik-helezon-spiral-celik-merdiven-omurgali-merdiven-cesitleri

Çelik merdivenler

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Omurgalı çelik merdivenler sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucundaOmurgalı çelik merdivenlernin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Omurgalı çelik merdivenler çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Omurgalı çelik merdivenler çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Omurgalı çelik merdivenler çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Omurgalı çelik merdivenler çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Omurgalı çelik merdivenler çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Cnc plazma kesimi çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Cnc plazma kesimi çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Omurgalı çelik merdivenler kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Omurgalı çelik merdivenler tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Omurgalı çelik merdivenler detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Omurgalı çelik merdivenler çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Omurgalı çelik merdivenler içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Omurgalı çelik merdivenler modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Omurgalı çelik merdivenler kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Omurgalı çelik merdivenler kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları