Vinç palet taşıma çatalı

Kule vinç  bims briket blok taşıma, tuğla malzeme paleti kaldırma forklift çatalı aparatı


Kapasite  5000 (kg)  
Ağırlık  380 (kg)  
Yükseklik  1710-2410 (mm)  
Ayarlanabilir çatal aralığı  530-1000 (mm)  
Ayarlanabilir yükseklik  1300-2000 (mm)  
Çatal uzunluğu  1000 (mm)  
Çatal ölçüleri  150x60 (mm)  
 Uluslararası standartlardadır 
Avrupa güvenlik standartlarına uygundur 
Kırılmayı önleyici 4 güvenlik noktalıdır 
Bakım istemez 
Çatallar birbirine yaklasştırılarak dairesel yükler de taşınabilir 
Yükünüze göre ayarlanabilir çatal sistemlidir. 
Kapasitesinden 1,5 kat fazla yük ile test edilmiş dayanıklılık 
EU Machinery Directive 98/37 EC'ye göre üretilmiştir.

kule-vinc-yuk-paleti-kaldirma-catali-aparati

Kule vinç palet kaldırma çatalı

kule-vinc-yuk-paleti-kaldirma-catali-aparati

Kule vinç palet kaldırma çatalı

kule-vinc-yuk-paleti-kaldirma-catali-aparati

Kule vinç palet kaldırma çatalı

kule-vinc-yuk-paleti-kaldirma-catali-aparati

Kule vinç palet kaldırma çatalı

kule-vinc-yuk-paleti-kaldirma-catali-aparati

Kule vinç palet kaldırma çatalı

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Vinç palet taşıma çatalı sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Vinç palet taşıma çatalının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Vinç palet taşıma çatalı çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Vinç palet taşıma çatalı çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Vinç palet taşıma çatalı çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Vinç palet taşıma çatalı çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Vinç palet taşıma çatalı çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Vinç palet taşıma çatalı çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Vinç palet taşıma çatalı çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Vinç palet taşıma çatalı kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Vinç palet taşıma çatalı tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Vinç palet taşıma çatalı detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Vinç palet taşıma çatalı çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Vinç palet taşıma çatalı içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Vinç palet taşıma çatalı modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Vinç palet taşıma çatalı kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Vinç palet taşıma çatalı kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları