Geri dönüşüm konteyneri kasası

ATIK ÇÖP SAKLAMA STOKLAMA BİRİKTİRME KUMBARASI CAM, PLASTİK, KAĞIT ÇÖP KONTEYNERİ


Geri dönüşüm kumbaraları cam, pet şişe, plastik, karton gibi atık maddelerin doğaya ve çevreye zarar vermeden geri kazanılmasını sağlamak amacıyla kent içlerinde kullanılan atık madde biriktirme konteynerleridir. Kumbara çeşitleri ister telli ister konteyner şeklinde üretilmekte konulacak sahanın koşullarına uyumlu hale getirilmektedir. Atık olarak değerlendirilen maddelerin çoğu, geri dönüştürülebilir malzemelerden oluşur. Atıkların yeniden geri dönüşüm halkasına katılması, çevrenin doğanın dengesinin korunabilmesi ve doğaya verilen zararın minimuma indirilebilmesi açısından son derece önemlidir. 

Geri Dönüşebilen Maddeler

Kimyasal atıklar, Cam, Kağıt, Alüminyum, Plastik, Piller, Motor yağı, Akümülatörler, Organik atıklar, Elektronik atıklar, Demir, Tekstil, Ahşap, Metal ... Endüstriyel veya kent içi kullanıma uygun geri dönüşüm kasalarımız, kumbaralarımız, konteynerlarımız için iletişime geçiniz

kagit-karton-naylon-metal-plastik-pet-cam-sise-sifir-atik-geri-donusum-cop-konteyneri-sepeti-kutusu-kovasi-kumbarasi-kasasi

Cam vb. ürünler için kapalı atık kumbarası

kagit-karton-naylon-metal-plastik-pet-cam-sise-sifir-atik-geri-donusum-cop-konteyneri-sepeti-kutusu-kovasi-kumbarasi-kasasi

Plastik, karton vb. ürünler atık kumbarası

Cam atık kumbarası
Cam Kumbara Geri Dönüşüm
Cam atıklar Nereye atılır
Cam toplama Kumbarası
Geri Dönüşüm ve Cam Kumbarası
Geri Dönüşüm Kumbaraları
Geri dönüşüm kafesi
Geri dönüşüm konteyneri
Atık konteyneri çeşitleri
Plastik çöp konteyneri
Çöp konteyneri
Çöp kumbarası
Geri Dönüşüm kutuları renkleri
Çöp kutusu

 

Plastik kumbarası
Kağıt kumbarası
Metal kumbarası
Pet şişe kumbarası
Atık sepeti
Atık konteyneri
Şişe konteyneri
Şişe kumbarası
Belediye atık konteyneri
Atık çöp konteyneri
Dönüştürülebilir ürün çöp konteyneri
Belediye atık çöp konteyneri
Çöp kumbarası
Geri dönüşüm kutusu

 

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Geri dönüşüm konteyneri kasası  yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Geri dönüşüm konteyneri kasasının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Geri dönüşüm konteyneri kasası garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Geri dönüşüm konteyneri kasası nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Geri dönüşüm konteyneri kasası için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Geri dönüşüm konteyneri kasası standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Geri dönüşüm konteyneri kasası çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Geri dönüşüm konteyneri kasası çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz, uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Geri dönüşüm konteyneri kasası çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Geri dönüşüm konteyneri kasası kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerdeGeri dönüşüm konteyneri kasası tasarladılar. Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Geri dönüşüm konteyneri kasası detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Geri dönüşüm konteyneri kasası çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Geri dönüşüm konteyneri kasası içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Geri dönüşüm konteyneri kasası modelleri opsiyonlarında Geri dönüşüm konteyneri kasası ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Geri dönüşüm konteyneri kasası kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Geri dönüşüm konteyneri kasası


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
Pikap, Kamyon, fuar, müze alanları