Galvanizli metal çöp konteyneri

Sıcak daldırma galvaniz / çinko kaplamalı çöp konteyneri


 A) Bu tip çöp konteynerleri  üretim esnasında   karbon çelik (siyah) sac malzeme kullanılarak üretilir. çöp konteynerin tüm kaynaklı imalatı  bittikten sonra çöp konteyneri komple eriyik sıcak çinko havuzuna dadırılarak  üzeri çinko kaplama yapılır.  sıcak daldırma çinko / galvaniz kaplama çöp konteyneri  korozyona karşı en dayanıklı  konteynerlerdir.
1- sıcak daldırma galvaniz / çinko kaplamalı metal sac çöp konteyneri gövdesi,  2 mm kalınlıkta tek parça sac plakası   cnc tezghlarımızda kıvırarak imal edilir.  çöp konteneri nin gövdesi ve yanları preslenerek mukavemeti arttırılmıştır.  Gövde yanları istek üzerine 1.5 veya 2 mm kalınlıkta sac malzeme  bükülerek çöp kovası nın gövdesi dıştan kavratılır ve kynak edilir. 2- metal sac çöp  konteyneri nin gövde ağzı kenarları  25 x 50 mm U profille çevrilirek  dışarıdan gelen darbeler sonucunda çöp konteynırı gövdesinin eğilmesini önler.3- sıcak daldırma galvanizli / çinko kaplamalı çöp konteynerinin  gövdesi siyah sac malzemeden imal edildiği için gövdesi  komple gazaltı kaynağı kaynatılmıştır. Çöp konteynerinin tabanı sızdırmazdır. çöp poşetlerinden süzülen su,  konteynerden akmaz ve çevreyi  pis kokuyla , pis görüntüyle  rahatsız etmez.
4-  Metal çöp konteyneri kolları  bulunduğunuz şehrin belediye standardlarına  uygun yapılabilmektedir. 

Kaldırma kolları 3 tiptir; a) Kaldırma kolları   kulpları 45 x 10 cm. ebadında 4 mm. sactan delinerek   16 mm. yuvarlak kulp, alttan ve üstten kaynatılarak gövdeye kaynatılmıştır.b)  Çöp konteyneri yanlarında boru tipi kadırma kolu,c) bükümlü lama tipi  kollar
5- Galvanizli çöp konteyneri kapakları optimum dayanıklılıkta, mümkün olduğu kadar hafif olması en uygunudur.1.5 mm tek parça sac  preslenerek mukavemeti arttırılmış ve iyi bir görünüm kazandırılmıştır.6- Çöp konteyneri altında taşıyıcı 4 adet  360° dönerli 150 x 45 ebadında. TS EN 12532 standartına uygun teker kullanılmaktadır.
8- Çöp konteynerleri   teknik Özelliklere uygun  son teknoloji CNC tezghlarında imal edilerek komple Sıcak Daldırma Galvanizleme sistemi ile TS 914 EN ISO 1461 standardına uygun galvaniz / çinko kaplanmaktdır.
10- Galvaniz çöp konteyneri ö n yüzeye; belediye ismi, Çöp Atan insan figürü ve Çevremizi Temiz Tutalım sloganı yazılır.

B )  Galvaniz kaplamalı sac mazemeden imal çöp konteyneri

Bu tip çöp konteynerleri  üretim esnasında hazır galvaniz / çinko kaplamalı sac malzeme kullanılarak üretilir.Çöp konteyneri fiyatları  konusunda firmamızı  arayınız.. Biliyoruz ki çöp konteyneri firmaları arasında en uygun çöp konteyneri fiyatı nı bizden alacaksınız.

Sicak-daldirma-galvaniz-metal-cop-konteyneri-kovasi-kutusu-plastik-kovalari-konteynerleri-fiyati-fiyatlari-imalati

Metal çöp konteyneri

Sicak-daldirma-galvaniz-metal-cop-konteyneri-kovasi-kutusu-plastik-kovalari-konteynerleri-fiyati-fiyatlari-imalati

Metal çöp konteyneri

Sicak-daldirma-galvaniz-metal-cop-konteyneri-kovasi-kutusu-plastik-kovalari-konteynerleri-fiyati-fiyatlari-imalati

Metal çöp konteyneri

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Galvanizli metal çöp konteyneri sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Galvanizli metal çöp konteynerinin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Galvanizli metal çöp konteyneri çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Galvanizli metal çöp konteyneri çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Galvanizli metal çöp konteyneri çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Galvanizli metal çöp konteyneri çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır.Galvanizli metal çöp konteyneri çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Galvanizli metal çöp konteyneri çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Galvanizli metal çöp konteyneri çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Galvanizli metal çöp konteyneri kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Galvanizli metal çöp konteyneri tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Galvanizli metal çöp konteyneri detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Galvanizli metal çöp konteyneri çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Galvanizli metal çöp konteyneri içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Galvanizli metal çöp konteyneri modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Galvanizli metal çöp konteyneri kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Galvanizli metal çöp konteyneri kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları