Cnc lazer boru profil kesimi

Cnc lazer boru profil kesimi - Kurt ağzı açma


Cnc boru kesim makinasıyla, çapı 48 – 600 mm arasında ve et kalınlığı 1-50 mm arasındaki karbon çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, bakır boruların uçları her açıda kurt ağzı kesilebilir. Cnc boru işleme tezgahımızla, boru yüzey alanına istenen her şekilde (yuvarlak delik, kare delik, dikdörgen delik, slot delik, yıldızlı delik, oval delik, vb..) delinebilir, çizilebilir. Cnc boru kesme tezgahımızla, boru boydan boya yarılarak yarım daire kesitli boru elde edilebilir. Boru yüzeyine boydan boya slot kanal veya oval kanal açılabilir. Boru yüzeyine kesim işlemi yapılarak yazı, rakam yazılabilir.

Çapı 48-600 mm arasında karbon çelik boru, paslanmaz çelik boru, alüminyum boru, bakır boru
işlenmektedir.

Cnc boru kesme tezgahımızın markalama özelliği sayesinde, kesilen boruların nerelere ait olduğunu belirlemek için boru yüzeyine zarar vermeden iz bırakarak poz numaraları yazılabilir.Kesilecek boru parçalarının kurt ağzı açılımları, boru üzerine yazı rakam yazımları CAD/CAM konusunda uzman personelimiz tarafından yapılabilmektedir. Programcı personelimiz tarafından, çizimler boru yüzeyine en az fireyle yerleştirilmektedirler

cnc-boru-profil-kesme-kurt-agzi-acma

Cnc lazer boru kesimi ve kurt ağzı açma

cnc-boru-profil-kesme-kurt-agzi-acma

Cnc lazer boru kesimi ve kurt ağzı açma

cnc-boru-profil-kesme-kurt-agzi-acma

Cnc lazer boru kesimi ve kurt ağzı açma

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Cnc lazer boru profil kesimi sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Cnc lazer boru profil kesiminin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Cnc lazer boru profil kesimi çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Cnc lazer boru profil kesimi çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Cnc lazer boru profil kesimi çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Cnc lazer boru profil kesimi çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Cnc lazer boru profil kesimi çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Cnc lazer boru profil kesimi çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Cnc lazer boru profil kesimi çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Cnc lazer boru profil kesimi kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Cnc lazer boru profil kesimi tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Cnc lazer boru profil kesimi detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Cnc lazer boru profil kesimi çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Cnc lazer boru profil kesimi içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Cnc lazer boru profil kesimi modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidirCnc lazer boru profil kesimi kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Cnc lazer boru profil kesimi kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları