Sepetli metal yük taşıma arabası

 

Sepetli metal yük taşıma arabası


Metal sepetli yük taşıma arabası ürünümüz sıklıkla bahçe düzenlemesi ve çalışmalarında kullanılıyor olsada odun taşıma, ekipman taşıma, malzeme taşıma gibi çeşitli alanlarda çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır.

bahce-odun-ekipman-cicek-toprak-tasima-kaldirma-yukleme-arabasi-arabalari-imalati
bahce-odun-ekipman-cicek-toprak-tasima-kaldirma-yukleme-arabasi-arabalari-imalati
Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Sepetli metal yük taşıma arabası  yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Sepetli metal yük taşıma arabasının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Sepetli metal yük taşıma arabası garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Sepetli metal yük taşıma arabası nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Sepetli metal yük taşıma arabası için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerinSepetli metal yük taşıma arabası standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Sepetli metal yük taşıma arabası çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Sepetli metal yük taşıma arabası çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Sepetli metal yük taşıma arabası çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Sepetli metal yük taşıma arabası kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Sepetli metal yük taşıma arabası tasarladılar. Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Sepetli metal yük taşıma arabası detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Sepetli metal yük taşıma arabası çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Sepetli metal yük taşıma arabası içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Sepetli metal yük taşıma arabası modelleri opsiyonlarında Sepetli metal yük taşıma arabası ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Sepetli metal yük taşıma arabası kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Sepetli metal yük taşıma arabası kullanım alanları


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
Pikap, Kamyon, fuar, müze alanları