Çelik çatı petek kiriş

Çelik çatı aşık, makas petek kirişleri- platform petek profilleri


 Petek kirişler, sıcak haddelenmiş  IPE , HEA, HEB, NPI, IPE, HEM, HD, HL, NPU, UPE, HP  vb. profillerin  gövdelerini  bir uçtan  diğer uca kadar  trapez , sinüs eğrisi, yarım dairesel formlarda kesilmesi ile elde edilen iki parçanın kaydırılıp aralarını açarak  kaynakla yeniden birleştirilmesi ile imal edilen ve  ağırlığı değiştirilmeden  kesit atalet değerlerinin arttırıldığı kirişlerdir.Hafif  ve yüksek kesit atalet değerli  profillerdir Kullanılacak malzeme tonajını düşürdüğünden  yapı toplam maliyeti de düşmektedir Mimari yönden dekoratif ve estetik  görünüm sağlarlar Yapının statik değerleri düşmeden yapı üzerindeki ölü yüklerin aşağı inmesini sağlayarak yapıyı hafifleştirKirişlerin gövde boşluklarından yangın , elektrik, gaz vb. tesisatlar geçirilebilir  Geniş açıklıkların daha az malzeme kullanılarak geçilmesini kolaylaştırır

 

paslanmaz-celik-cati-petek-kirisleri

Çelik çatı petek kiriş

paslanmaz-celik-cati-petek-kirisleri

Çelik çatı petek kiriş

paslanmaz-celik-cati-petek-kirisleri

Çelik çatı petek kiriş

paslanmaz-celik-cati-petek-kirisleri

Çelik çatı petek kiriş

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Çelik çatı petek kiriş sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Çelik çatı petek kiriş, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Çelik çatı petek kirişçeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Çelik çatı petek kiriş çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Çelik çatı petek kiriş çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Çelik çatı petek kiriş çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Çelik çatı petek kirişçeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Çelik çatı petek kiriş çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Çelik çatı petek kiriş çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Çelik çatı petek kiriş kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Çelik çatı petek kiriş tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Çelik çatı petek kiriş detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Çelik çatı petek kiriş çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Çelik çatı petek kiriş içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Çelik çatı petek kiriş modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Çelik çatı petek kiriş kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Çelik çatı petek kiriş kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları