Paslanmaz çelik tank bombesi

Paslanmaz çelik tank kep bombesi sıvama ,eliptik , torisferik, az derin bombeler


Bombe imalatı,  hidrolik bombe presi veya  bombe kenar sıvama makinası kullanılarak soğuk veya sıcak  form verilmektedir.Bombe malzemesi çok sert olmamalıdır. Aksi durumda  bombe bükme  makinesinde form verilirken çatlaklar oluşabilir.Sıvama bombe  pulu hazırlanırken en az sayıda  ek birleşim olmalıdır.Bombe sıvama  sırasında kaynak ek yerlerinin çatlamaması için  çift taraflı kaynak ağzı açılarak kaynak yapılmalıdır.   Kaynağı bitmiş sacların her iki tarafı da malzeme yüzeyine eşit olacak şekilde tamamen taşlanmalıdır. Taşlama, kaynak dikişi yönünde ve uzunlamasına yapılmalıdır.Saclar tam daire kesilmelidir. aksi durumda bombe kenarı  silindir kenarına tam oturmaz.Kesimden dolayı oluşan çapaklar taşlanarak temizlenmelidir.Pul merkezi merkezi işaretlenmelidir.  Silindirik kısımlardaki  çatlamaları önlemek için, kesimden dolayı sacın kenarlarında oluşan çentikler taşlanarak düzeltilmelidir

paslanmaz-celik-tank-bombesi-imalati

Çelik tank bombesi

paslanmaz-celik-tank-bombesi-imalati

Çelik tank bombesi

paslanmaz-celik-tank-bombesi-imalati

Çelik tank bombesi

 

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Paslanmaz çelik tank bombesi sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Paslanmaz çelik tank bombesinün, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Paslanmaz çelik tank bombesi çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Paslanmaz çelik tank bombesi çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Paslanmaz çelik tank bombesi çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Paslanmaz çelik tank bombesiü çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Paslanmaz çelik tank bombesi çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Paslanmaz çelik tank bombesi çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Paslanmaz çelik tank bombesi çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Paslanmaz çelik tank bombesi kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Paslanmaz çelik tank bombesi tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Paslanmaz çelik tank bombesi detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Paslanmaz çelik tank bombesi çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Paslanmaz çelik tank bombesi içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Paslanmaz çelik tank bombesi modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Paslanmaz çelik tank bombesi kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Paslanmaz çelik tank bombesi kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları