Vinç yük taşıma sepetleri

İnşaat yük taşıma kasaları, şantiye tuğla ytong bims malzeme kaldırma sepeti


Yük sepetleri,  inşaat, fabrika, baraj, enerji santralleri  vb. birçok alanlarda mobil vinç, kule vinç, telehadler  gibi  kaldırma makinaları kullanan firmaların yük, eşya, malzeme taşıma gibi kullanım alanlarına uygun olarak çeşitli modellerde   tasarımlarla sunduğumuz sağlam yapılı donanımlardır.  Tasarımından, üretimine, yük testlerinden, sevkiyatına  kadar her  aşamasını profesyonelce takip ettiğimiz  her zaman güvenle  kullanabileceğiniz  kule vinç yük taşıma sepetleri   çeşitli model seçenekleri ve geniş ağırlık kapasiteleri ile sunulmaktadır.  Yük taşıma sepetleri sağlam yapısı ve yüksek  dayanımlı bağlantı ve ek noktalar ile ekstra güvenlik sağlar. Şantiye sahası ve inşaat alanlarında vinç , forklift, telehandler , bobcad, jcb yardımı ile kullanımı sağlanan yük taşıma sepetleri, alandaki her türlü malzemeyi taşımaya ve kaldırmaya yönelik ürünlerdir. Özellikle  inşaat sahasında iskele kalıp tij saplama parçaları, donatı etriye demiri, tayrot mili, tierot somunu, tierod aynası, çiroz kilidi mandalı, tuğla, çimento, bims, eşya, boya tuğla taşıma, moloz taşıma, yapı malzemesi taşıma gibi vb. birçok çok çeşitli malzemeleri  taşımak için kullanılan güvenilir ekipmanlardır.  Sınırsız kullanım kapasitesine sahip olan yük sepetleri istenilen ebat ve seçeneklerle üretilmektedir. Uzun yük sepeti, açık yük sepeti, plakalı yük sepeti, korumalı yük sepeti, özel tasarım yük taşıma sepeti gibi seçenekler bulunmaktadır.    

kule-vinc-yuk-tugla-bims-briket-malzeme-tasima-sepeti

Yük taşıma kaldırma sepeti

Yük taşıma kaldırma sepeti

kule-vinc-yuk-tugla-bims-briket-malzeme-tasima-sepeti

Yük taşıma kaldırma sepeti

kule-vinc-yuk-tugla-bims-briket-malzeme-tasima-sepeti

Yük taşıma kaldırma sepeti

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Vinç yük taşıma sepetleri sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Vinç yük taşıma sepetlerinin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Vinç yük taşıma sepetleri çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Vinç yük taşıma sepetleri çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Vinç yük taşıma sepetleri çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Vinç yük taşıma sepetleri çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Vinç yük taşıma sepetleri çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Vinç yük taşıma sepetleri çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Vinç yük taşıma sepetleri çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Vinç yük taşıma sepetleri kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Vinç yük taşıma sepetleri tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Vinç yük taşıma sepetleri detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Vinç yük taşıma sepetleri çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Vinç yük taşıma sepetleri içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Vinç yük taşıma sepetleri modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Vinç yük taşıma sepetleri kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Yük taşıma kaldırma sepeti kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları