Otopark araç bariyeri

Otopark demiri araç bariyeri


Forvet yol, parmaklıklar yaygın otomobil, garaj ve otoparklar için otoparklar yapımında kullanılır

otopark-arac-yaslama-stoperi-demiri (3)

Otopark demiri

otopark-arac-yaslama-stoperi-demiri

Otopark demiri

otopark-arac-yaslama-stoperi-demiri

Otopark demiri

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Otopark araç bariyeri sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Otopark araç bariyerinin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Otopark araç bariyeri çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Otopark araç bariyeri çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Otopark araç bariyeri çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerinOtopark araç bariyeri çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Otopark araç bariyeri çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Otopark araç bariyeri çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Otopark araç bariyeri çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Otopark araç bariyeri kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Otopark araç bariyeri tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Otopark araç bariyeri detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Otopark araç bariyeri çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Otopark araç bariyeri içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Otopark araç bariyeri modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Otopark araç bariyeri kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Otopark araç bariyeri kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları