İnşaat moloz atma bacaları

Moloz atma - dökme bacası


Moloz kulesi bacaları, şantiyelerde bina katlarında bulunan atık beton, moloz çöpü, tuğla, bims, mermer, cam, fayans, kum, çimento, mıcır, tahta veya demir parçalarının katlardan aşağıya konteyner içine güvenli şeklide indirilmesi için kullanılır. Moloz bacası ayakları sistem donanımları katlara güvenli şekilde montajlanarak emniyetli kullanılmaktadır

moloz-kulesi-moloz-bacasi-moloz-sutu-cesitleri-imalati-ozellikleri-fiyati

Moloz atma bacası kulesi şutu

moloz-kulesi-moloz-bacasi-moloz-sutu-cesitleri-imalati-ozellikleri-fiyati

Moloz atma bacası kulesi şutu

moloz-kulesi-moloz-bacasi-moloz-sutu-cesitleri-imalati-ozellikleri-fiyati

Moloz atma bacası kulesi şutu

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her İnşaat moloz atma bacaları sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda İnşaat moloz atma bacalarınin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
İnşaat moloz atma bacaları çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz İnşaat moloz atma bacaları çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
İnşaat moloz atma bacaları çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin İnşaat moloz atma bacaları çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. İnşaat moloz atma bacaları çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz İnşaat moloz atma bacaları çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.İnşaat moloz atma bacaları çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
İnşaat moloz atma bacaları kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde İnşaat moloz atma bacaları tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
İnşaat moloz atma bacaları detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
İnşaat moloz atma bacaları çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir İnşaat moloz atma bacaları içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
İnşaat moloz atma bacaları modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir İnşaat moloz atma bacaları kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

İnşaat moloz atma bacaları kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları