Tüp taşıma sepeti

Forklift ve vinç ile manifold tüp gaz demeti taşıma stoklama  kasaları - paletleri


Fabrika, tersane, inşaat, medikal, gıda vb. sektörlerde kullanılan propan, oksijen, azot, hidrojen, propan, karbondioksit, lpg  gibi  sanayi ve kaynak tüplerinin iş güvenliğine uygun şekilde taşıma ve stoklama  yapılabilmesi içindir. 

basincli-oksijen-azot-propan-lpg-medikal-tibbi-sanayi-Tup tasima paleti

Tüp taşıma paleti

basincli-oksijen-azot-propan-lpg-medikal-tibbi-sanayi-Tup tasima paleti

Tüp taşıma paleti

basincli-oksijen-azot-propan-lpg-medikal-tibbi-sanayi-Tup tasima paleti

Tüp taşıma paleti

tup-tasima-kaldirma-sepeti-manifoldlu-tasima-paleti

Tüp taşıma paleti

basincli-oksijen-azot-propan-lpg-medikal-tibbi-sanayi-Tup tasima paleti

Tüp taşıma paleti

basincli-oksijen-azot-propan-lpg-medikal-tibbi-sanayi-Tup tasima paleti

Tüp taşıma paleti

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Tüp taşıma sepeti sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Tüp taşıma sepetinin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Tüp taşıma sepeti çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Tüp taşıma sepeti çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Tüp taşıma sepeti çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Tüp taşıma sepeti çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Tüp taşıma sepetiü çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Tüp taşıma sepeti çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Tüp taşıma sepeti çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Tüp taşıma sepeti kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Tüp taşıma sepeti tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Tüp taşıma sepeti detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Tüp taşıma sepeti çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Tüp taşıma sepeti içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Tüp taşıma sepeti modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Tüp taşıma sepeti kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Tüp taşıma sepeti kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları