Metal el aleti taşıma saklama sandığı

 

Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu


Müşterilerimiz, alet çeşitlerine daha fazla özel alet ve daha büyük el aletleri eklediklerinden, bu aletleri birarada tutmak ve güvenceye almak için depolama alanlarına sahip olmaları zorunludur. Büyük alet saklama sandıkları tüm bu gereklilikleri yerine getirmektedir. Çeşitli kurulum alanları, organizasyonlar, etkinlikler ve uzun süreli çalışma sahalarında aletlerinizin ve malzemelerinizin daha iyi organize olmaları, daha verimli ve ulaşılabilir olmaları için sağlam güvenlik ve dayanıklılığa sahip eksiksiz bir sistemdir. Ağır yük kapasitesiyle uzun süreli kullanım ömrü boyunca testlerden geçirilerek arttırılmış mukavemet ile tasarlanmıştır. Ürünümüz personelin kullanacağı tüm ekipmanların güvenli ve bir arada tutulmasını sağlamak için üretilmektedir. Çeşitli araçlarda sabitlenebilen yahut tekerlekli çeşitli formları ile her kesime hitap etmektedir. Galvaniz kaplamalı, alüminyum, paslanmaz çelik, tekerlekli ve tekerleksiz, dolap veya çanta formlu vb. gibi isteğe bağlı üretilmektedir.

paslanmaz-metal-celik-insaat-malzeme-el-aleti-cihaz-takim-cantasi-kaynakci-sandigi-kilitli-tasima-kutulari

Ağır tip el aleti saklama kabini

paslanmaz-metal-celik-insaat-malzeme-el-aleti-cihaz-takim-cantasi-kaynakci-sandigi-kilitli-tasima-kutulari

Pikap, kamyon alet gizleme saklama kutusu

paslanmaz-metal-celik-insaat-malzeme-el-aleti-cihaz-takim-cantasi-kaynakci-sandigi-kilitli-tasima-kutulari

Paslanmaz çelik ağır el aletleri çantası

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu  yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusunun, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu nUn ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu TOOL BOX, JOB BOX standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu tasarladılar. Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu modelleri opsiyonlarında Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Paslanmaz çelik veya alüminyum kilitli tekerlekli el aleti taşıma saklama kutusu kullanım alanları


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
Pikap, Kamyon, fuar, müze alanları