Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi

 

Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi İmalatı


Big bag çuvallar, toz ve tanecikli hammadde sevkiyatında yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünün kayıp görmeden ve kirlenmeden aktarımında kolaylık sağlamaktadır. Big bag ile temin edilen malzemelerin verimli ve güvenli boşaltımı amacıyla big bag boşaltma sistemlerinden yararlanılmaktadır. Kolay akan granül veya zor akan ince toz hammaddelerin problemsiz olarak boşaltımı için big bag boşaltma istasyonlarının uygulamaya göre doğru tasarlanması, ekipmanların doğru seçilmesi gerekmektedir. Big bag boşaltma istasyonları farklı hammadde taşıma sistemleri ile üretim hatlarına bağlanarak toz ve granül yapıdaki malzemelerin sorunsuz olarak aktarımını sağlamaktadır. Helezon besleyiciler, havalı taşıma sistemleri, mekanik konveyörler veya akış kontrol vanaları ile hammaddeler istenilen ekipmanlara transfer edilebilmektedir.

  • Güvenli çalışma ortamı
  • Tozsuz ortam havası
  • Kolay yükleme
  • Farklı konveyor ve depolama sistemlerine uyum
  • Farklı big bag boyutları için geniş model seçeneği
  • Kolay temizlenebilirlik
  • Bakım gerektirmeyen yapı
bigbag-bigbeg-vidbag-cuvali-kaldirma-doldurma-kantarma-delme-bosaltma-dokme-traversi-aparati-sistemi-unitesi-modelleri

Big Bag Boşaltma Ekipmanı

bigbag-bigbeg-vidbag-cuvali-kaldirma-doldurma-kantarma-delme-bosaltma-dokme-traversi-aparati-sistemi-unitesi-modelleri

Big Bag Doldurma Ekipmanı

 

Big Bag Çuvalı Boşaltma Delme patlatma Dökme Aparatı


Üzerinde bulunan vana sistemi benzeri açma kapama ünitesi sayesinde açıp kapatılarak çuvalın delinen bölümünden boşaltma işlemini sağlamaktadır. Bir diğer ürünümüz Bacalı olan bigbag ler için kullanılan bigbag açma ünitesinde ise ürün, bigbag boğazına (bacasına) geçirilip metal kelepçe çevresel olarak sıktırılır. Sonrasında bigbag in düğümü çözülerek dökülmeye müsait hale getirilir. Bigbag boşaltma ünitesinin altındaki klape açılarak ürün akışı sağlanır. Ürün akışı kesilmek istendiğinde alt kısımda yer alan klape kapatılarak hammadde akışı kesilebilir.

bigbag-bigbeg-vidbag-cuvali-kaldirma-doldurma-kantarma-delme-bosaltma-dokme-traversi-aparati-sistemi-unitesi-modelleri

Big Bag Çuvalı Delme Aparatı

bigbag-bigbeg-vidbag-cuvali-kaldirma-doldurma-kantarma-delme-bosaltma-dokme-traversi-aparati-sistemi-unitesi-modelleri

Big Bag Çuvalı boşaltma Borusu

 

Kule vinç ve forklift Big Bag Kantarma Kaldırma Traversi Aparatı


Çeşitli tonajlarda big bag çuvallarını içeriğindeki ürüne zarar vermeden çuvalın azgını oldugu gibi kaldırmak suretiyle yerleştirmeye,taşımaya,yüklemeye,istiflemeye uygun olarak tasarlanmıştır. Siparişte bulunan istekler doğrultusunda şekillendirilen ürün, kullanılacak alan ve kullanım koşullarına göre ekonomik ve profesyonel olarak gerek hammadde gerek kalite koşullarına bağlı seçeneklendirilmektedir. Kol mesafeleri ve tonaj müşterinin isteğine bağlı olarak değişir. Malzemelerin hızlı bir şekilde yüklenmesini ve boşaltılmasını sağlamaktadır.  Ürünümüzü kullanıcağınız araçlara ve kullanılan big bag çuval ölçülerinize göre özel imalat yapmaktayız

bigbag-bigbeg-vidbag-cuvali-kaldirma-doldurma-kantarma-delme-bosaltma-dokme-traversi-aparati-sistemi-unitesi-modelleri

Big Bag Çuvalı Kaldırma Aparatı

bigbag-bigbeg-vidbag-cuvali-kaldirma-doldurma-kantarma-delme-bosaltma-dokme-traversi-aparati-sistemi-unitesi-modelleri

Big Bag Çuvalı Kaldırma Aparatı

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonunun, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi istasyonu garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi nun ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi istasyonu için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Acil durum duşu göz yıkama kabini istasyonu standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi istasyonu çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi istasyonu kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi istasyonu detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi istasyonu çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi istasyonu modelleri opsiyonlarında Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi istasyonu kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Big Bag Çuvalı Doldurma Ve Boşaltma Ekipmanları Ünitesi


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları