Kule vinç beton kovaları

Kule vinç beton harç taşıma kovası


Şantiye sahasında dökülecek beton  miktarına ve kule vinç kaldırma kapasitesine göre  seçilmesi gereken beton kovaları 500 , 750 , 1000 , 1500 , 2000, 3000, 4000, 5000  litre hacimlerde imalatı yapılmaktadır.  Kule vinç beton kovaları beton pompalarının kullanılamadığı şantiyelerde kullanılmaktadır. Beton kovası klepesi alttan ve yandan açılır  iki tip modeli vardır.  İnşaat donanımları arasında yer alan kule vinç kovası , kolon ve kiriş aralarına harç akışını ve harcın belli merkezlere dökülmesini sağlamaktadır. Açma ve kapama işlemi  firmamızın geliştirdiği  kol mekanizmalıdır.  Baskı yayları  ile   klepe mekaniz ması  sıkı kapanmaktadır.  baskı yayları  kırılsa dahi işiniz yarım kalmaz kendinden  kapanma özelliği devam eder   sadece  yumuşak bir kapanma olur.  Hazır prefabrik  yapılarda  kalıp aralarına forkliftle taşıma özelliği olan forklift beton kovası imalatı yapılmaktadır. Müşteri isteğine göre alttan hortumlu ,  personel  platform sepetli   beton kovası fiyatları  konusunda  firmamızı arayınız.harç kovası müşteri isteğine göre ;

  • Personel için  platform sepetli
  • Alttan hortumlu  beton taşıma kovası 
  • Yandan açılır  klepeli  harç taşıma kovası
  • Prefabrik  fabrikalar için  forklifle taşınabilir özellikte  çatal girişleri
  • özel hacimlerde

imalat yapılmaktadır. Beton kovalarımız  için  özel  ürettiğimiz   beton kovası hortumu nu  yedek parça olarak firmamızdan satın alabilirsiniz

kule-vinc-beton-micir-harc-kum-tasima-dokme-kovasi-hortumu-cesitleri-imalati-fiyati

Kule vinç beton kovası

kule-vinc-beton-micir-harc-kum-tasima-dokme-kovasi-hortumu-cesitleri

Kule vinç beton kovası

kule-vinc-beton-micir-harc-kum-tasima-dokme-kovasi-hortumu-cesitleri-imalati-fiyati

Kule vinç beton kovası

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her kule vinç beton harç taşıma kovası sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda kule vinç beton harç taşıma kovasınin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
kule vinç beton harç taşıma kovası çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz kule vinç beton harç taşıma kovası çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
kule vinç beton harç taşıma kovası çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin kule vinç beton harç taşıma kovası çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. kule vinç beton harç taşıma kovası çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz kule vinç beton harç taşıma kovası çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.kule vinç beton harç taşıma kovası çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
kule vinç beton harç taşıma kovası kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde kule vinç beton harç taşıma kovası tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
kule vinç beton harç taşıma kovası detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
kule vinç beton harç taşıma kovası çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir kule vinç beton harç taşıma kovası içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
kule vinç beton harç taşıma kovası modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir kule vinç beton harç taşıma kovası kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Kule vinç beton kovaları kullanım alanları


 

Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları