Yakıt tankı

Akar, yakıt, mazot , motorin, yağ, ısıtıcılı, fuel oil, tankı imalatı


Fuel oil , mazot , motorin , yağ ,  gaz yağı  vb..  petrol türevi yanıcı  akaryakıt maddelerin güvenli bir şekilde depolanmasında  yakıt tankları / deposu / kazanı  kullanılır.Yer altı akar  yakıt tankı / tankları veya yer üstü akaryakıt tankı / tankları  olarak imalatı yapılabilir.Yakıt tankı ,  deformasyon , delinme  vb.. zorlayıcı iç ve dış etkilere karşı  mukavemet hesapları yapılır ve bu değerlere göre uygun cidar kalınlıkları belirlenir.  imal usullerine uygun imalatı yapılır. Hidrostatik teste tabi tutulup,  son kontrolleri yapılarak  müşteriye teslim edilir.yakıt depolama tankları,  müşteri istegine göre  boyalı , galvaniz (çinko)  kaplı  veya  paslanmaz çelik ( krom )  imalatı yapılabilir.yakıt seviye göstergesi  mekanik  veya dijital yapılabilir.  dijital  sinyaller kontrol odasına kadar götürülerek  seviye çok uzak noktalarda görülebilir.  sinyal verileri  çeşitli kontrol sistemlerine aktarılabilir.yakıt tankı / deposu / kazanı  temizliği  için  tank üstüne adam giriş menhol kapağı / kapakları  ,  tank altında ise  boşaltma vanası  flanşı  vardır.personel  dışındaki kişilerin, yakıt tanklarından   izinsiz yakıt almalarını engellemek ve techizatı  korumak için tank ile yekpare  kabin imalatlarıda yapılmaktadır. Görevli  çalışma saatleri dışında tank önündeki  kabini kilitleyebilir.akaryakıtların  taşınması için  kamyon üzerine  Fuel-oil , mazot  yakıt tankeri  yapılmaktadır.Şantiye saha alanlarında iş makineleri için  mobil / seyyar  akaryakıt / mazot  tankları imalatı yapılmaktadır.akaryakıt tankları fiyatı / fiyatlarıkonusunda firmamızı arayınız

YAKIT TANKI FİYATLARI  ( İNDİRİMLİ  FİYATLAR İÇİN  TEKLİF  İSTEYİNİZ )

yakit-mazot-fuel-oil-tanki

Akaryakıt tankı

yakit-mazot-fuel-oil-tanki

Akaryakıt tankı

Statik ve Dinamik Test
İmalatı yapılan her Yakıt tankı sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır.Bu yüklemeler sonucunda Yakıt tankının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça
Yakıt tankı çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Yakıt tankı çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı
Yakıt tankı çeşitleri için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Yakıt tankı çeşitleri standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır. Yakıt tankı çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası
Biz Yakıt tankı çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz.Yakıt tankı çeşitleri çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği
Yakıt tankı kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Yakıt tankı tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz
Yakıt tankı detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim
Yakıt tankı çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Yakıt tankı içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi
Yakıt tankı modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Yakıt tankı kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Yakıt tankı kullanım alanları


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları