Metal malzeme dolabı çeşitleri

Metal malzeme saklama dolabı ve kabini çeşitleri


Malzeme dolapları kullanılacak alan ve sektörün ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilerek profesyonel olarak modellenmektedir. Kısa malzeme dolapları, uzun malzeme dolapları, kapaklı malzeme dolapları, tekerlekli malzeme dolapları, geniş temizlik malzeme dolapları, çekmeceli malzeme dolapları, panolu malzeme dolapları, 2, 3, 4, 5, katlı malzeme dolapları, avadanlık malzeme dolapları, dosya ve katalog malzeme dolapları, soyunma malzeme dolabı vb.. çeşitli kullanım amaçları için üretimlerimiz mevcuttur. Ağır yükler için farklı dolap modelleri bulunmaktadır. 
metal-celik-endustriyel-cekmeceli-rafli-tekerlekli-kapakli-urun-malzeme-dosya-kagit-evrak-alet-elbise-dosya-takim-malzeme-dolabi-dolaplari-kabini-kabinleri

 

Malzeme saklama dolabı

metal-celik-endustriyel-cekmeceli-rafli-tekerlekli-kapakli-urun-malzeme-dosya-kagit-evrak-alet-elbise-dosya-takim-malzeme-dolabi-dolaplari-kabini-kabinleri

 

Metal malzeme dolabı modelleri

metal-celik-endustriyel-cekmeceli-rafli-tekerlekli-kapakli-urun-malzeme-dosya-kagit-evrak-alet-elbise-dosya-takim-malzeme-dolabi-dolaplari-kabini-kabinleri

 

Endüstriyel malzeme kabini

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Metal malzeme dolabı çeşitleri sevkiyatı yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Metal malzeme dolabı çeşitlerinin, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Metal malzeme dolabı çeşitleri  garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Metal malzeme dolabı çeşitleri nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Metal malzeme dolabı çeşitleri  için temel konu kalite ve güvenilirliktir. Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Metal malzeme dolabı çeşitleri  standardı dikkate alınarak en iyisi yapılmaktadır.Metal malzeme dolabı çeşitleri çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Metal malzeme dolabı çeşitleri  ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Metal malzeme dolabı çeşitleri  çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı politikası oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Metal malzeme dolabı çeşitleri kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Metal malzeme dolabı çeşitleri tasarladılar Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Metal malzeme dolabı çeşitleri detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Metal malzeme dolabı çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Metal malzeme dolabı çeşitleri içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Metal malzeme dolabı çeşitleri modelleri opsiyonlarında ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir Metal malzeme dolabı çeşitleri kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

Malzeme saklama dolabı kullanım alanları


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
İnşaat sahaları