Çok amaçlı taşıma arabaları

Çok amaçlı taşıma arabaları


Çok amaçlı metal taşıma arabası oto tamircilerde tekerlek taşıma, lastik taşıma gibi amaçlarla, Şantiye ve endüstriyel alanlarda sac plakalar veya ahşap plakalı taşımada, medikal alanlarda oksijen tüpü taşıma gibi kullanılıcak amaca özgü üretilen metal taşıma arabası özelleştirilebilir modelleridir

tekerlek-varil-tup-ahsap-metal-tasima-arabasi-arabalari-kasasi-fiyati

Metal lastik tekerlek taşıma arabası

Statik ve Dinamik Test

İmalatı yapılan her Çok amaçlı taşıma arabaları  yapılmadan önce  kontrol mühendisleri  tarafından statik ve dinamik kontrollere tabi tutulmaktadır. Bu yüklemeler sonucunda Çok amaçlı taşıma arabalarının, kapakların menteşe ve kilitleme bölgeleri, bağlantı mekanizmaları  test edilip güvenilirliği  mühendislerimizin imzalarıyla rapor edilir.

Garanti ve Yedek Parça

Çok amaçlı taşıma arabaları garanti kapsamında olup, uzun süre kullanılabilecek şekilde tasarlanıp imalatı yapılmıştır. Mühendislerimiz Çok amaçlı taşıma arabaları nın ilerleyen zamanlarda deforme olan bir parçanın kolay değiştirilebileceği modelde tasarladılar. Garanti süresinden sonrada  yedek parça üretimleri devam etmekte olup uzun yıllar yedek parça desteği vermekteyiz.

CE Sertifikalı

Çok amaçlı taşıma arabaları için temel konu kalite ve güvenilirliktir.Tasarım ve imalatlarımız yapılırken bütün ülkelerin Çok amaçlı taşıma arabaları standardı dikkate alınarak  en iyisi yapılmaktadır. Çok amaçlı taşıma arabaları çeşitleri ürünümüze,  Avrupa'nın en iyi güvenlik test ve belgendirme kuruluşları tarafından, CE  markası vurularak kalitesi uluslararası alanda kanıtlanmıştır.

Uygun Fiyat Politikası

Biz Çok amaçlı taşıma arabaları çeşitleri ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem veriyor ve bundan asla taviz vermiyoruz. Kaliteli malzeme kullanıyoruz,  uzman personelleri çalıştırıyoruz ve Avrupa'nın en güvenilir  CE belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Çok amaçlı taşıma arabaları çeşitli tasarım ve donanımlarına göre maliyetleri hesaplanıp ürün özelliklerine göre müşterinin memnun kalacağı bir satış fiyatı oluşturuyoruz.

Farklı Model Çeşitliliği

Çok amaçlı taşıma arabaları kullanıcıların farklı durumlara özel kullanmak istemeleri nedeniyle mühendislerimiz farklı özelliklerde Çok amaçlı taşıma arabaları tasarladılar. Bu modellerin galvaniz kaplamalı ve isteğe bağlı opsiyonları vardır.

3D Tasarım ve FEA Analiz

Çok amaçlı taşıma arabaları detayları düşünülerek bilgisayar ortamında üç boyutlu (3D) dizayn edilir. Sonlu elemanlar tekniği (FEA) yazılımları kullanılarak üretim öncesinde tüm eksiklikler giderilerek gerçeğe en yakın iş güvenliği konularında kusursuz konstrüksiyon modellemeye çalışılır.

Kalite Kontrol Sistemli Üretim

Çok amaçlı taşıma arabaları çeşitlerinin her bileşen parçası kalite kontrolcüler tarafından malzeme kalitesi kontrolü, ölçü kontrolü, kaynak kalitesi kontrolü, yüzey kaplama kontrolü yapılarak montaj aşaması için en iyi şekilde hazırlanırlar.  Bu aşamaların hepsi mükemmel bir Çok amaçlı taşıma arabaları içindir.

Kurulum ve Kullanım Bilgisi

Çok amaçlı taşıma arabaları modelleri opsiyonlarında Ahşap ve metal sac plaka taşıma arabası ilave edilecek bağlantı mekanizmaları ile birlikte kurumları hızlı ve emniyetlidir. Çok amaçlı taşıma arabaları kullanımıyla ilgili tüm kullanım talimatı bilgileri ek dosyalarda ürünlerle birlikte verilmektedir.

 

Çok amaçlı taşıma arabaları kullanım alanları


Sanayi alanları
Yapı arazileri
Fabrikalar
Nalburiye satış noktaları
Hırdavat satış alanları
Pikap, Kamyon, fuar, müze alanları